Missä Väyrysen ja muiden kepulien ylioppilastodistukset ?

Feikki-yo:t

Eipä ole niitä esitelty julkisuudessa. Taitavat olla tekoylioppilaita kako kepulisakki.

12

86

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kepuloiset

      Niinhän se on, että missä kepu, siellä rikos ja rötös.

      • Väärennös...

        heheheeeee....


      • Onkohan aito?

        Tuollaisen lipareen nyt tekee kuka kuka tahansa kotona.


      • Controlman

        Menipäs punikit sanattomiksi. Yllättäen sakin pököpää on Niinistö kutosen toikkarillaan. Hoh, hoh, hoooooo, vielä lensin kuusen alle, nostakaa mi...


    • Seppo_Ilmarinen

      Paavo Väyrynen on laudatur -ylioppilas. Sen sijaan Niinistö on hädin tuskin hyväksytty ylioppilaaksi. Kyllähän näistä on tietoa jaettu. Ainakin iltapäivälehdissä. On valitettava asia, jos kansalaiset laajemminkin elävät pimeyden valtakunnassa.

    • Kepuliketkut

      Vaikka numerot todistuksissa olisivatkin oikeita, aitoja todistuksia noista ei ole yksikään.

      Eli kysymys edelleen kuuluu :missä ovat aidot todistukset ?

      Jos kerran todistuksia vaaditaan yhdeltä, on sitä tasapuolisesti vaadittava kaikilta !

      • Siellä .-

        ne on todennäköisesti jossain lipaston laatikossa,mee etsimään sieltä.


    • SDP häpeätahra

      Ehdokkailla todistukset ovat kunnossa toisin kuin Guzeninalla, joka ei ole saanut todistustaan esiin siitä yksinkertaisesta syystä, että hän ei ole yo!

    • ......

      Kyllä kansalaiset näköjään jo tietää sen että Guzeninan on valehdellut koulutuksensa....tuoreessa Gallupissa SDP:n kannatus lähenee jo 15%:a..

      http://www.iltalehti.fi/uutiset/2011123015020714_uu.shtml

      Taloustutkimuksen tekemän kyselyn mukaan keskustaa kannattaisi nyt 16,2 ja SDP:tä 16,4 prosenttia äänestäjistä. Marraskuun mittauksesta keskusta on edennyt 2,3 prosenttiyksikköä, SDP taantunut 1,2 prosenttiyksikköä.

      Kokoomus on edelleen suurin puolue 22,7 prosentin kannatuksella ja perussuomalaiset toiseksi suurin 19,9 prosentin kannatuksella.

      Kokoomuksen kannatus on laskenut 1,6 prosenttiyksikköä. Perussuomalaisten kannatus ei ole muuttunut Ylen aiemmasta mittauksesta.

      Pienistä hallituspuolueista vasemmistoliitto on nostanut kannatustaan 1,5 prosenttiyksiköllä 8,5 prosenttiin.

      Vihreiden kannatus on 7,6 prosenttia, missä on pudotusta 0,3 prosenttiyksikköä.

      RKP:n luvut ovat 3,9 prosenttia (-0,2) ja kristillisdemokraattien 3,6 prosenttia (-0,2).

      Taloustutkimus haastatteli yhteensä yli 2 400 ihmistä. Kantansa kertoi 69,4 prosenttia vastanneista. Tutkimus tehtiin 7.-28. joulukuuta. Kannatusarvion virhemarginaali on noin 1,7 prosenttiyksikköä puoleen tai toiseen.

      ...Guzenina on taakkana koko puoleelleen...ja kun se vielä tullaan julkisesti todistamaan, että SDP:n varapuheenjohtaja on valehdellut koulutuksensa niin se on silloin SDP:n lopullinen kannatuksen lasku edessä...

    • Kepuloiset

      Kepulistipuolue taas on taakkana koko suomalaiselle yhteiskunnalle.

      Ei riitä kepuloisille 4,5 miljardin vuotuiset veronmaksajain selkänahoista revityt maataloustuet, ei, vaan konnuuksilla ja rötöstelyillä tehdään vielä lisää.

      Ennen edellisen hallituksen muodostamista kepulaiset Vanhanen, Vihriälä ja Kaikkonen varastivat Raha-automaattiyhdistyksen varoja kepulaiselle Nuorisosäätiölle 40 miljoonan euron edestä ja kierättivät RAY:n rahoja kepulaisten vaalityöhön vastoin säätiön sääntöjä.

      Vanhasta ei saatu vastuuseen, kun oli ministeri, muiden osalta asia on kesken.

      Nova Groupin vaalirahakorruptiota kepulaisille kansanedustajaehdokkaille konkurssikoijarit maksoivat 237.600 euroa, ja ajoivat yrityksensä konkurssiin.

      Että missä kepulainen kepuloinen, siellä rikos, rötös ja konnuus.

    • Niinistön

      kehno todistus kyllä yllätti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?

      Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai
      Kotimaiset julkkisjuorut
      124
      2100
    2. Stepuli itkee facessa

      Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      133
      2009
    3. Martina oli sarjassaan tänään 32.

      Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      210
      1817
    4. Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.

      Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      258
      1491
    5. Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.

      Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      1397
    6. Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.

      Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii
      Maailman menoa
      541
      1142
    7. Minä menetän sinut kokonaan

      Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.
      Ikävä
      50
      992
    8. Onpas Martina valinnut sopivan laulun

      Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      115
      936
    9. Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.

      Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse
      Maailman menoa
      348
      921
    Aihe