annat itestäs jotain ruusuista kuvaa mitä sä et näköjään oo. tunnet sä yhtään itteäs? koska sä teet itelles jotain?
oot aika ristiriitainen persoona
13
396
Vastaukset
- hyvä tämmösenä
miksen mä saa olla oma itseni. ??
- koska..
aiheutat toiminnallasi pahaa mieltä muille...
- persoonallinen, minä
no, enhän mä rupee oleen mielin kielin ja esittämään muuta ku olen. ei mun seuraan tartte tuppaantua
- yhden_
haluun vain yhden.
tunnen itseni ja tiedän, että syvät tunteet on mun sisällä todella syvällä. pintatunteita, ohimeneviä, on paljon, mutta kun kiinnyn syvästi se tunne kestää läpi elämän.
itseni kanssa teen töitä päivittäin ja juuri nyt teen itselleni jotain.- Nuijapäiden napa
Yhdyn edelliseen pöydän alla. Nyt kuitenkin käsityöt seis. Ettei valu pitkin konttia. Eei pidä tehdä itselleen päivittäin jos yöllä pitää viellä saada pari kertaa. Nyt vetskari kiinni kun ruvetahan syöpöttelemähän.
- yhden_
Nuijapäiden napa kirjoitti:
Yhdyn edelliseen pöydän alla. Nyt kuitenkin käsityöt seis. Ettei valu pitkin konttia. Eei pidä tehdä itselleen päivittäin jos yöllä pitää viellä saada pari kertaa. Nyt vetskari kiinni kun ruvetahan syöpöttelemähän.
tismalleen samaa mieltä kanssasi. samasta asiastakin.
- itsetutkiskelija
Vuoden mainostaja vain hoitaa hommansa. Miksei sitä itseään kehuisi jos viihtyy omassa itsessään. Ja en minä mitään halua kuin mukavien ihmisten kanssa mielipiteiden vaihtoa. Joskus vain lähtee aiheet radalta tahtomatta, mutta siihen liittyy aina tuo sydämentoiminta, jolle en voi mitään. Se kun hakkaa vietävästi kun hän tulee näköpiiriin. Lääkettä kun siihen ei varmaan löydy....
Ihmisillä on kuitenkin vapaus valita läheiset ihmiset ja jos joku ihminen tuottaa liikaa mutkia matkaan ja et osaa suhtautua häneen ja et tiedä mitä hän mietiskelee. Silloin sinun täytyy joko ottaa häneltä itseltään seville tai unohtaa hänet. - et joo
En halua kuule yhtään mitään yhtään kenenkään kanssa.Paitsi eilen illalla kyllä paneskelin.
- Haluttaa ko? taas
ulla on toi sama vika aina panettaa ja koko ajan jano! tää varmaan on pankin perustamisen paikka. voiskohan tota käyttää myös kaffi kermana. Nyt ois super geenejä saatavilla halavalla! Keinosiemennys on kuiteskii su
oritettava itee. Paan tavaraa tuleen pienissä astioissa. 30mg a`17,50 alv jos omiin astioihin niin oltava sauna puhdas emätin. Kohtuudella toimitetaan perilleasti pienissä erissä. Suoritetaan myös pienimuotoista hierontaa kipeimpiin tarpeisiin. - myöhästyin
voi voi, on jollain taas ongelma..
- kuis viisii
jaaa että kukaaas ilkiööö se sää sitten oooot?taitaaa olla sormi omassa perseesssäs vielä kun noin teeet johtopäätöxiii mua tuntemati!va saikkonää pakiiitmultaaaa?
- sil viisii
sain pakit
- Entäs sä? Nii`in
Ruusun tuoksuinen kuva minusta, aah. Teen joka päivä itelleni paljonkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1061762Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2091742Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1061663Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541425Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341376Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii482965Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50946Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115898Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai298886Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347832