Terve,
Kiinnostaisiko kenties sinua lähtemään edustamaan uutta sähkötupakka merkkiä
Suomessa? Olemme avaamassa 2012 kevään aikana uusia liikkeitä.
Haemme yrittäjiä ja myyjiä ympäri suomea, Joten voit valita kumpi sinua kiinnostaisi enemmän. Voit lähteä yrittäjyyteen yksi tai vaikka ystäväsi kanssa. Tarjoamme koulu-tuksen, Liiketoimintasuunnitelmat, Kassalaskelmat ja Investointi suunnitelmat.
Yrittäjäpaketti:
Avaamme sinulle oman liikkeen paikkakunnaltasi, saat tuotteet suoraan meiltä sopi-musyrittäjä hintaan. Lisäksi pakettiin kuuluu:
• Kassaohjelma
• Maksupääte
• Kirjanpito
• Tuote-esitteet
• Käyntikortit
• Sähköposti
• Yrityspalvelunumero
• Tekninen tuki
• Rahoituksen tuki ( jos tarvetta esim. Rahoittaa varastoa )
Ole ihmeessä yhteydessä s-postiini niin sovitaan tapaaminen, niin kerron mielelläni lisää.
Emme käytä täällä vielä yrityksen oikeaa nimeä kun Patentti ja rekisterihallituksen kirjaukset ovat kesken.
Yhdessä voimme tehdä sen!
suomi.sahkotupakka@gmail.com
Sähkötupakka liike / Oma yritys
sahkotupakka
2
140
Vastaukset
- kriittinen
Tämä ei ole mainospalsta, viestisi ei liity palstan aiheeseen ja toisekseen kenenkään ei kannata tehdä yhteistyötä sellaisen "yrittäjän" kanssa, joka yhteiskumppaneiden hakuilmoituksiinsa ei saa edes pistettyä mukaan omaa nimeään.
- Rekla-maatio.
Niin ja joka joutuu hakemaan sopimuskumppaneita näinkin "ala-arvoiselta" saitilta kuin suomi24 keskustelusivut. Tämä ei ole loukkaus täällä kirjoittavia kohtaan, vaan kannanotto tuolle mainostajalle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242078Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1331984Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101813Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561485Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341396Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5361133Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50986Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115930Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse352907