Olis helvetin kiva jutella asiallisesti politiikasta. Mutta kun: täällä on pari persuvihaajaa, joille heidän mielestään kukaan ei pysty. Voitas kattoa!
Keskusperkele
v
3
<50
Vastaukset
- jytkynkytkyt
Sitä saa mitä tilaa, jopa persutkin!
- v
Piksei ihmiset keskustele. Kakit housussa? voi voi.
- Menikö pupu pöksyyn
Eikö toki Halla-aho ehdottanut jo tätä kakka-aihetta ihan vakavaksi keskustelun aiheeksi. Menikö pupu pöksyyn vain mennekä se oikein meni, mutta kakkakeskustelu pääsi loppumaan ennen kuin lopullisia johtopäätöksiä saatiin vedettyä, vaikka nenän vetämiseksihän se olisi tietenkin mennyt, tai sitten vessan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16012256
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1525436Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454600Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1353653Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392758Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191926Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1071656Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3631611Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1021516Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361461