Isäs on juppo ..lälä läää äitis on juoppo läläää

.:)

Niin noin julmija lapset kyllä myös on kun näkevät naapurin sedän kerrankin humalassa ja mikä viellä yhteiskunnan toimivuuden kannalta tärkeäpää ja yhteiskunnassa nimeltä suomi jos näkevät naisen humalassa..niin läläääläläää...me ei leikitä sun kaa eikä me saada leikkiä sun kaa.

Todellisuudessahan noin ei useastikaan vaan ole vaan ihmiset näkevät mitä haluavat nähdä mutta lapset jatkavat ilkeämielisten, katkerien ja tietämättömien sukupolvien ketjuja sekä itse syrjääntyvät jne..

nyt kysyisinkin Iltalehden toimituksen kaiken suvaitsevaisilta ilman rajoja :) kun Opettajan käsikirjasta eikä Opetushallituksestakaan löydy sitä materiaalija jossa yksinomaan porografian jota sanovat aikuisviihteeksi puoltajat ovat hyvinkin kärkkäästi vaatimassa että vanhempien pitää kasvattaa lapsiaan siinä asiassa että.

kun naapurin tädit tahtovat näyttää pyllyjään sekä pyörivät ravintolissa viihdyttämässä niin se on kunnialista työtä ja että lasten täytyy hyväksyä ja suvaita että se on kunniallinen ja täysin hyväksyttävää. Miehet itse joilla on nyt se aika kun ainut tytär pähkäilee meneekö lääkikseen vai valitseeko tuon suomalaisen yhteiskunnan kannalta huippu hienon korkea palkkaisen ammatin jota aikuisviihteeksi kutsuvat.

opettajalaitoskin varmasti tahtoo tutustua pornoteollisuuden ohjeisiin miten heidän täytyy kasvatta sekä opettaa :) siihen asti julma todellisuus kuitenkin on ollut ja tulee olemaan että lälääää lälääää me ei saada leikkijä teidän kanssa Mutta varmasti seuraavat vaalit tuonkin asian ratkaisevat ja uudet säännöt tulevat sitten suoraan kaikille kasvattajille sekä ammatinvalinta psykologeille. Suomalainen yhteiskunta on aina luottanut naisten siis Äitien vahvuuteen pitää perheet yhteikunnan kannalta arvolisena mm. Ehkä uudetkin arvot siinä porno teollisuuden ohje kirjassa sitten löytynee.

1

92

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • .

      Olisikohan mahdolista myös että kertoisitte kuinka kerrotaan noiden porno tähtien ei kun aikuisviihde ammattilaisten lasten, nuorten ja senioreitten läheisille että kuuluma ihan normaalia kun heidän kuvansa tyydyttävissä asenoissa on koko suomen nähtävissä miten se on ihan normaalia :) ja että miten kaikkien ihmisten täytyy suvaita sekä hyväksyä vain normaalina arvokkaana työnä.

      opetusministerökin hallituksen kanssa on varmasti hyvin kiinostuneita noista uuden ajan äideistä sekä heidän lastensa tulevaisuudesta vai onko porno teollisuus ajatellut opiskella vaikka tuutorina lasten rinalla peruskoulun että kaikki hyväksyisivät ja jos ei niin turpaan tulee, niinkö.

      Erittäin epätavalista ainakin minun on ymmärtää enkä usko että yleisymmärtäjiä kovinkaan paljon on paitsi jos siitä ymmärtämisestä erikseen maksetaan. Yleisellä tasolla kuitenkin näyttää olevan että jokainen :) odottaa porno teollisuudelta käsikirjaa kuinka kasvattajien, hallituksen on kohdeltava tuota ammattiryhmää sekä joko nyt voi ihmiset hakea kunniamerkkejä heille jota ojentaa itsenäispäivä juhlissa.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?

      Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai
      Kotimaiset julkkisjuorut
      122
      1945
    2. Stepuli itkee facessa

      Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      126
      1852
    3. Martina oli sarjassaan tänään 32.

      Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      210
      1789
    4. Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.

      Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      256
      1458
    5. Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.

      Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      1390
    6. Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.

      Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii
      Maailman menoa
      504
      1060
    7. Minä menetän sinut kokonaan

      Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.
      Ikävä
      50
      970
    8. Onpas Martina valinnut sopivan laulun

      Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      115
      914
    9. Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.

      Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse
      Maailman menoa
      347
      875
    Aihe