ei mene kovin hyvin sormiruusullakaan, kun rupeaa mainostamaan protestilistoilla.
http://www.taloussanomat.fi/yritykset/protestit/protesti-191470/
fingerruusu pulassa!!!
16
645
Vastaukset
- tuxu tuli taloon?!?!
sen siitä saa? ois vaan pysynyt lööppijulkkiksena. Tuksu ainakin on tämän ymmärtänyt, siksi minun idolini tuo Tukiaisen kaunotar.
- hah..hahh
no niin sitä pitää
- Väljä kone
Alkaa sormiruusun tavaran hinta alenee. ei maksa kyläkauppias enää kovinkaan paljon.??
- alkup.aloittaja
Väljä kone kirjoitti:
Alkaa sormiruusun tavaran hinta alenee. ei maksa kyläkauppias enää kovinkaan paljon.??
se kertoo kyllä paljon kyseisestä bimbosta, kun menee antamaan pesää keskisen tasoiselle miehen irvikuvalle,ja miehestä joka ottaa tuollaisen lumpun takaisin
kotiinsa tavara sotkettuna.
no vesa odottaa kartanossaan kanki kovana.
- jk
vai n iin
- tietotsto
Huomautan että eräs kauppias ei kovetu kuin homomiehistä...
- Talitintti00
Väärä vastaus. Kylakauppiaan Neuvonantajana on kunnioitettu ja arvostettu Danhammer. Tunnettu rikoksistaan, ja vanhojen ihmisten kusetuksista. Tunnetaan myös nimellä Ghanan Prinssi! Kyllä kyläkauppias tietää rehelliset ihmiset!!!
Eli, eipäs sekoiteta Vesa-setää tähän Marikan ISOON soppaan :D - geet
Talitintti00 kirjoitti:
Väärä vastaus. Kylakauppiaan Neuvonantajana on kunnioitettu ja arvostettu Danhammer. Tunnettu rikoksistaan, ja vanhojen ihmisten kusetuksista. Tunnetaan myös nimellä Ghanan Prinssi! Kyllä kyläkauppias tietää rehelliset ihmiset!!!
Eli, eipäs sekoiteta Vesa-setää tähän Marikan ISOON soppaan :Deipä mitään lisättävää
- näin ajattelen
Mikähän tämänkin viestiketjun tarkoitus on. Enpä jaksa ymmärtää tätä ihmisten suurta iloa,
jos jollakin on vaikkapa taloudellisia ongelmia.
Kysyn aloittajalta, että nautitko suuresti kun tälläisen tärkeän tiedon sait julkisuuteen
tuoda.
Selitäppä minulle, mikä on kirjoituksesi motiivi.- Minä olen
aina ollut hulluna uhkeaan Fingerrioosiin.
En voi kuin myöntää. - Hyvä uutinen
Karman laki, Fingerroos niittää sitä mitä on kylvänyt, kohta on kadulla ja mitäs sitten myydään, arvatkaa kaksi kertaa...
- etta
Kun netissä googlaa T:mi Marika Fingerroos, niin tulee tietoa messujen järjestämisistä ja mallitoimistosta, mutta todellista työtä ei tällä saralla ole tainnut riittää.
Kun sitten taas kipaisee rouvan nettisivuilla www.marikafingerroos.fi , löytyy heti etusivulta myynnissä pornoa erittäin rivolla tekstillä varustettuna. Tässä näyte: "Nämä kiimaiset tytöt rakastavat anaaliseksiä. Persereiät edellä he käyvät taistoon kivikovaa kulliarmeijaa vastaan."
Mikä firma haluaisi tätä naista messujärjestäjäksi, ja millaisia malleja häneltä mahtaisi saada?- alkup.aloittaja
onneksi näitä pimboja on ollut aina,on hauskaa meillä muilla.
- Hyvä uutinen
Marikan pulju sopii pornomessujen järjestäjäksi!
- mustasaarelainen
Hyvä uutinen kirjoitti:
Marikan pulju sopii pornomessujen järjestäjäksi!
sääliksi käy kyseisen "naisen" miestä ,joka joutuu kärsimään tasaisin ajoin raivohulluja itkupotkuraivareita joita akka järjestää kuin nelivuotias pikkulapsi.
läheltä nähnyt monta kertaa. - Kuselle haisee??
Hyvä uutinen kirjoitti:
Marikan pulju sopii pornomessujen järjestäjäksi!
Näin on ja iso ORI hoiteleen ruususen unta ja haarukkaakin??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1241984Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1331910Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101804Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561470Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341394Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5231091Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50978Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115920Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347889