Taskumatti mekon alla?

pöljä kysymys mutta miten saa helpoiten taskumatin kiinnitettyä reiteen niin että sen voi salakuljettaa mekon alla tanssiaisiin? :D sellaisia "taskuja" tuskin myydään missään valmiina... kertokaa tytöt vinkkejä miten tulisi menetellä :) oletteko tehneet itse jotain vastaavaa?
3370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä hätä keinot keksii. Itse kuljetin joskus jotakin blandattua juomaa siinä muovisessa kerhopullossa, se oli maan tapa silloin mutta pullo pidettiin käsilaukussa.

Äänestä

jesarilla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tanssijatyttö :D kirjoitti:

pöljä kysymys mutta miten saa helpoiten taskumatin kiinnitettyä reiteen niin että sen voi salakuljettaa mekon alla tanssiaisiin? :D sellaisia "taskuja" tuskin myydään missään valmiina... kertokaa tytöt vinkkejä miten tulisi menetellä :) oletteko tehneet itse jotain vastaavaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu