Olenko minä pyytänyt

lahjoja? Ainoa mitä olen aina pyytänyt on ollut puhuminen,,,,, mutta tiedän sen jo nyt olevan vaikeaa........ niin etttä?
160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kaikki ei välttämättä osaa puhua,tai näyttää tunteitaan puhumalla.Joskus koskettaminen on se parempi vaihtoehto.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.... kirjoitti:

lahjoja? Ainoa mitä olen aina pyytänyt on ollut puhuminen,,,,, mutta tiedän sen jo nyt olevan vaikeaa........ niin etttä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu