Palstan vasemmallapito on hereillä

ja persujen on tyytyminen siihen. Luumi hoitaa tämän homman
tehokkaasti! Lipponen on jo varma voittaja!
552
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ärgööyyyh! Ei mitään hätää....

(Oliko se vaalimainos vai dementiaosaston iltahuuto?)

Äänestä

Pöö minä olen Demari Lipponen minuia kannattaa koko Suomen äänioikeutetuista 4% jään viimeiseksi valtapuolueista.

Äänestä
  • Lipponen käyttää vuodessa enemmän Tena-vaippoja kuin saa ääniä vaaleissa.

    Äänestä

tiesittekö homot, että puolueille on ihka ikiomat sivut suomi24 palvelussa. Sinne voitte osoittaa, mielisairaat sepustuksenne, siellä on samanlaisia aivopestyjä homopoikia kirjoittelemassa samnmoisia aivopestyjä homopoikien kirjoituksia.

sinne vaan kaikki puoluerunkkarit puoluesta riippumatta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Temari. kirjoitti:

ja persujen on tyytyminen siihen. Luumi hoitaa tämän homman
tehokkaasti! Lipponen on jo varma voittaja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu