MITÄ JÄRKEÄ

vaikkei pitäisikää kyseisestä laulajasta...

GROW UP!!!!!!!!!

Eikö ole muuta tekemistä! ?
9401
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Hyvä, että joku on samaa mieltä kuin minäkin... Tämä Antin haukkuminen alkaa jo jossain määrin mennä yli ymmärryksen...

Äänestä
  • aika paljon täällä on moniongelmaisia..mitähän kummaa ne täällä viittivät edes käydä..kun tääl pitäsi keskustella Tuiskun musasta eikä tommosta älyvapaata haukkumista

    Äänestä

Onhan se niin että ei siinä järki aina mukana ole, varsinkaan viesteissä tyyliin "Vittu Qu Antti On HOOOMOOOO0000!?!?!?!?!111 1!!".
Toisaalta, eipä ole aivottomassa fanittamisessakaan.

Äänestä
  • Tuskin Antilla kuitenkaan montaa yli 15-vuotiasta fania on. Antaa varhaisteinien diggailla kiiltokuvapojuaan kaikessa rauhassa.

    Paska laulaja ja paskaa musiikkia, mutta ei se olekaan tärkeintä.

    Äänestä

  • Cec kirjoitti:

    Tuskin Antilla kuitenkaan montaa yli 15-vuotiasta fania on. Antaa varhaisteinien diggailla kiiltokuvapojuaan kaikessa rauhassa.

    Paska laulaja ja paskaa musiikkia, mutta ei se olekaan tärkeintä.

    vaan kirjottelet tänne typeryyksiäs..ite oon yli 20--jot revi siitä

    Äänestä

  • jesse kirjoitti:

    vaan kirjottelet tänne typeryyksiäs..ite oon yli 20--jot revi siitä

    Jos olet yli 20, olet harvinaisen epäkypsä. Epäilisin ikäsi olevan korkeintaan 15-vuotta. Kirjoittaminen on hauskaa ajanvietettä. Diggailkaa vaan rauhassa Anttia, jos ette halua musiikkia kuunnella.

    Äänestä

  • cec kirjoitti:

    Jos olet yli 20, olet harvinaisen epäkypsä. Epäilisin ikäsi olevan korkeintaan 15-vuotta. Kirjoittaminen on hauskaa ajanvietettä. Diggailkaa vaan rauhassa Anttia, jos ette halua musiikkia kuunnella.

    ei voi muuta kuin nauraa...kun mulla on yliopistotutkintokin takana ja vielä erinomaisin paperein...kyl mä silti tykkään kuunnella Anttia..se on ihan hyvä laulaja ja musa on ihan kuunneltavaa..ei loistavaa mut ihan kivaa..mulla kun on semmonen tapa että en viitsi haukkua ihmisiä..jotka ei haukkumista ansaitse

    Äänestä

aivan niin!!!miksi haukkua jonku idolia ihan niin ku ei ois mittää muuta tekemistä!!!!???>:(

Äänestä

MOI!!!

Olet oikeassa!!! Jatka samaa rataa!!!!!!!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


HAUKKUA! kirjoitti:

vaikkei pitäisikää kyseisestä laulajasta...

GROW UP!!!!!!!!!

Eikö ole muuta tekemistä! ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu