Menikö pupu pöksyyn kokoomus kun

kuntauudistus siirrettiin vuodella, kahdet vaali tulossa pelko meni puseroon, mutta eihän se itse asiaa muuta, on van kannatuisen lasku edessä.
153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä on järjetön esitys lapsihallitukselta, voisi kaataa koko homman, vaalien pelkoa näyttää olevan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


einiinistöäei kirjoitti:

kuntauudistus siirrettiin vuodella, kahdet vaali tulossa pelko meni puseroon, mutta eihän se itse asiaa muuta, on van kannatuisen lasku edessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu