Okei, J:tä kaipaan :)))))
Katsotaan sitten kuinka rohkea, itsevarma ja uskalias olen kun on mahdollisuuksien tilanne käsillä, JOS joskus sellainen tulee. Pelkoa ja epävarmuutta on, sekä ajatus siitä että hän voisi mahdollisesti työntää pois,kieltäytyy,ei noteeraa, tai jotakin muuta ei niin hyvää.
Mutta jos hän niin tekee niin ainakin olisi selvä etten kiinnosta häntä.
Rohkasin mieleni ainakin nyt tässä :)
28
263
Vastaukset
- j
Entäs jos häntäkin kiinnostaisi?
- ap
No sehän olisi mainio juttu sitten,saisi myös itsekkin näyttää sen. :)
- Niin ja näin
Ethän sä uskalla mitään näyttää. Eikö vaan?
Sä vaan haluat varmistuksen varmistuksia, että susta tykätään ja sit oot tyytyväinen. Pitäisköhän sua lähes palvoa polvillaan vai mikä olis hyvä. En lähde sellaiseen kenenkään kanssa. - reality check
Niin ja näin kirjoitti:
Ethän sä uskalla mitään näyttää. Eikö vaan?
Sä vaan haluat varmistuksen varmistuksia, että susta tykätään ja sit oot tyytyväinen. Pitäisköhän sua lähes palvoa polvillaan vai mikä olis hyvä. En lähde sellaiseen kenenkään kanssa._DO YOU_ COPY ??
- ap
reality check kirjoitti:
_DO YOU_ COPY ??
Yritän kaikkeni lähentymistä, jos hän myös näyttäisi jollain tapaa kiinnostuksensa jos sitä on.
Minua ei tarvitse palvoa enkä odota mitään palvomista tai pers*en nuolentaa keneltäkään enkä myöskään häneltä,riittää että hän olisi lähelläni ja osa elämääni.
Mutta älä lähde sitten, kukaan ei voi pakottaa tai vaatia :)
- J örö
muako kaipaat?
- Rakastaa, rakastaa
Miksi, miksi ihmeessä hän niin tekisi...? Lienesikö kieltäytymiseen mitään syytä...? Sydämessään sen tietää.
- dfsdfstr
Tsemppiä! itsellänikin nuha ja J:Tä kaipaan. Lienee tarttutanut sen meihin molempiin :)
- :o
En minä ainakaan ;D
- ap
:o kirjoitti:
En minä ainakaan ;D
Kiitos kiitos,toivotan myös sinne tsemppiä ja lykästystä. :)
Niin :D - jjjjjjhsb
jaaha täällä yksi j.t olipa mulle. Vaan on yksi mutka matkassa
- gfdgafreaa
jjjjjjhsb kirjoitti:
jaaha täällä yksi j.t olipa mulle. Vaan on yksi mutka matkassa
JA se mutka on???
- Nooh.......
Ethän sinä ujostele muutenkaan, perässä roikut kun vanha oulun kärppä ;) Mut ei se haittaa, imartelee vaan..
- Oulunkurppa/kärppä
Ääh... Onko se nainen, joka sun perässä roikkuu? Jos se on nainen, niin millaisia on kärppänaiset? Mää oon ehkä enempi kurppa, tai en tiijä... Voin mää olla kärppäkin, jos se on kivempi. :)
Kysymys ap:lle -kaipaillaanko sitä naispuolista vai miespuolista J -henkilöä? Et nimittäin sitä ole maininnut, ja tähän varmaan vastaa molemmat. - Nooh....
Oulunkurppa/kärppä kirjoitti:
Ääh... Onko se nainen, joka sun perässä roikkuu? Jos se on nainen, niin millaisia on kärppänaiset? Mää oon ehkä enempi kurppa, tai en tiijä... Voin mää olla kärppäkin, jos se on kivempi. :)
Kysymys ap:lle -kaipaillaanko sitä naispuolista vai miespuolista J -henkilöä? Et nimittäin sitä ole maininnut, ja tähän varmaan vastaa molemmat.nainen se kärppä on, ja on jo vähän kurppakin kyllä, mut ei se haittaa, kiva on.
- Oulunkurppa/kärppä
Nooh.... kirjoitti:
nainen se kärppä on, ja on jo vähän kurppakin kyllä, mut ei se haittaa, kiva on.
Jahas, jahas... Mikä siitä tekee kurpan? Mää kyllä tiijän miksi ite tunnen itteni kurpaksi, mutta miten on sen sun kurppanaisen kohdalla?
- Nooh.......
Oulunkurppa/kärppä kirjoitti:
Jahas, jahas... Mikä siitä tekee kurpan? Mää kyllä tiijän miksi ite tunnen itteni kurpaksi, mutta miten on sen sun kurppanaisen kohdalla?
Hän varmasti tunnistaa itsensä, mitäs se sulle muiden asiat kuulu?
- Oulunkurppa/kärppä
Nooh....... kirjoitti:
Hän varmasti tunnistaa itsensä, mitäs se sulle muiden asiat kuulu?
No ei sitte..
- J****
Laita mulle viesti fb:ssä niin tiedän, että ikävöit minua
- ap
Haluaisin niin niin niin kovasti laittaa mutta...en halua saada taas korvilleni.
- jjjjjjjjjjjjjjjjjjj.
Jukka, Janne, Jorma, Jarmo? Jenni, Jonna, Julia? Mies vai nainen?
- lauantai-illan j
jjjjjjjjjjjjjjjjjjj. kirjoitti:
Jukka, Janne, Jorma, Jarmo? Jenni, Jonna, Julia? Mies vai nainen?
lottokone hurahti käyntiin mä voin toimii epävirallisena valvojana ja saatan itsekin osallistua, onko se vaan sallittua ? no säännöt on tehty kierrettäviksi ja epävirallistahan tää on. siksi on kätevää että toimin valvojana koska en itse koskaan voita
- ♥♥
jjjjjjjjjjjjjjjjjjj. kirjoitti:
Jukka, Janne, Jorma, Jarmo? Jenni, Jonna, Julia? Mies vai nainen?
♥ Tuossa listassa on mun ja sun nimet ♥
- ap
♥♥ kirjoitti:
♥ Tuossa listassa on mun ja sun nimet ♥
Ei ainakaan ap:n :)
- :)
♥♥ kirjoitti:
♥ Tuossa listassa on mun ja sun nimet ♥
jonna ja jukka
- JhaNNe
Ollaanko FB-kavereita...? ;)
- ap
Emme ole fb- kavereita.
- ap
Siis hänen kanssaan emme ole fb-kaverita olimme joskus kylläkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse854640Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1093837Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1773646Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.672083Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575751941Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.781268- 1301152
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1471084- 49989
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä30904