http://www.youtube.com/watch?v=g3ey1y5sUmI&feature=related
on yllättävän kova lyömään. En ottelis tuota pelottavan näköistä punkeroa vastaan. Massaa ja läskiä on, mutta yllättävän nopea ja kova iskuinen sälli.
En ole ennen huomannut youtubessa :D
180/160kg butterben
frsftgftr
3
98
Vastaukset
- panotuomari
voitti simulaattorissa cassius clayn, teknisellä tyrmäyksellä 1 erässä
- näin on
No simulaattorissa nyt mäkin voisin piestä kaikki. Eiköhän tulos kehässä olisi kuitenkin ollut vähän toinen.
- hg45r
Olisko kumminkin vähän hitaampi, huonompi tekniikka, eikä taida pelisilmäkään olla samalla tasolla.
Osuessaan ehkäpä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1901965
- 1131053
- 1141046
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa20757- 52704
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä32643ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42608Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175557Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45528- 9482