Nämä eivät ole protestivaali

persu soini pyytää,iänestäkkää kaikki persut mua.persujan on vain viitisen prossaa kansasta,viimmevaalien hyvä tulos johtui protestiiänistä,jotka persut saivat.
nyt kepun kannattajilla on ehdokas jonka he hyväksyvät,joten soinia ei tarvita.
159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Viime keväänä kansa protestoi Soinin kautta. Käteen jäi vain muutama sutkautus. Hinta seitsemän miljoonaa euroa. Ei kansa mene enää samaan lankaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


naurismaan aita kirjoitti:

persu soini pyytää,iänestäkkää kaikki persut mua.persujan on vain viitisen prossaa kansasta,viimmevaalien hyvä tulos johtui protestiiänistä,jotka persut saivat.
nyt kepun kannattajilla on ehdokas jonka he hyväksyvät,joten soinia ei tarvita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu