Mr herrain kuntoklubi

liikkukee

...avattu juuri Mikkeliin. Ladies aren't welcome.

5

870

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • exit only

      Tarkoittaako se että kaikki siellä kääyvät on homoja ?

    • :)

      Mahtaiskohan miehille olla helpompi hakeutua salille,kun ei ole naisia arvostelemassa valmiiksi sitä nykyään harvinaista "pyykkilauta" massua..

    • Anu Saukko 25v

      Hyvät suikkarit sain viime viikolla parilta ihanilta mieheltä suihkussa :)
      Aah tänään uudestaan ;) Toivottabvasti se ison omaava panee kovasti takaapäin.

    • xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

      No ainahan niitä yksityissaleja on ollu missä äijät treenaa tosi kovaa ja niin kovaa, ettei halua naisten kuullevan meteliä. Sillon kun trenaataan niin kovaa, et huutoo kuluu ja nenäongelmaisen nenästä ryöppyää verta lattoille, ni ei sitä naisille pitäs näyttääkkään. Siksi aina pitää olla äijäsaleja, kun siellä voit treenata kovaa.

    • Warden5

      Onpa saatanan typerää väkeä taas täällä kirjottelemassa, jos miehille järjestetään jokin oma systeemi, mihin ei naisia kaivata mukaan, niin johan se loukkaa jonkun käsitystä tasa-arvosta, leimaa jäsenet homoiksi, tai sitten se pitää jostain muusta syystä tuomita kaikilla mahdollisilla tavoilla. Nimimerkki xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx kommenttisi on typeryytesi monumentti, todistat olevasi idiootti, ja käsityksesi sarkastisesta huumorista on lapsen tasolla, kaltaisesi kaveri tipahtaa puusta kun aukaisee kätensä. Älä edes vaivaudu vastaamaan tänne mitään, ketään ei kiinnosta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?

      Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai
      Kotimaiset julkkisjuorut
      122
      1945
    2. Stepuli itkee facessa

      Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      126
      1852
    3. Martina oli sarjassaan tänään 32.

      Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      210
      1789
    4. Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.

      Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      256
      1458
    5. Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.

      Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      1390
    6. Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.

      Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii
      Maailman menoa
      504
      1060
    7. Minä menetän sinut kokonaan

      Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.
      Ikävä
      50
      970
    8. Onpas Martina valinnut sopivan laulun

      Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      115
      914
    9. Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.

      Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse
      Maailman menoa
      347
      875
    Aihe