Näin tuon ilta-sanomien otsikon jossa Ray:n työntekijä oli voittanu RAY:n järjestämän pokeriturnauksen ja siitä tietenkin harmikseni eksyin taas tänne suoli24:seen.
Minä en edes tajua miksi kukaan pelaa RAY:n pelejä jos itse omistaa tietokoneen. Paljon parempia nettikasinojakin on olemassa EU:n alueella. Tai tottakai joku persu on niin kovapäinen (itseäni ei politiikka kiinnosta), että pelaa perkele vaikka häviäis joka kerta ja sitten alkaa itkeen ja valittaan.
RAY RAY RAY...
YLE_verollinen
2
89
Vastaukset
- ihmettelen todella
Joo mä ihmettelin viime vuoden puolella,kun rayn nettipokerissa järjestettiin pokeriturnaus pelkästään Ray:n työntekijöille, samoja nimimerkkejä turnaukseen rekisteröitynyt jotka pelaa normipöydissäkin ja ihan hyvällä menestyksellä.
Siihen loppui mun pokerinpeluu raylla. - huh hah hei
Voi voi on vain ajankysymys kun aletaan tutkimaan RAYn pelitoimintaa tarkemmin.
Toivottavasti pian.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1181409
Taas puukotus yläristillä!
Tänään taas puukotettu hengiltä ihminen Kuopiontien läheisyydessä yläristillä! Nyt näitä alkaa olla viikoittain!421281Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin
Kesä ja juhannus on grillailun kulta-aikaa. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin. Ka501029- 102898
Ihana juhannusperinne
Lähdemme aina juhannuksena aivan hirveässä kännissä kiikkerällä veneellä pieliselle! Se on hauskaa ja jännittävää puuhaa51815Olen päättänyt tappaa itseni tämän vuoden puolella
Minulla ei ole oikeastaan mitään hävittävää. Elämäni on surkeaa ja tunnen ihmisten tuijotukset ja supinat. Ne nauravat r84813Mistä tunnistaa suomussalmelaisen kassajonossa
Terveiset täältä Kuopiosta! Olen aikoinaan Suomussalmelta lähtenyt maailmalle ja muutaman mutkan kautta päätynyt savon s77733Älä itke rakas.
Tunnen sun kyyneleet silmissäni. Kaikki tulee menemään hyvin. Loppu häämöttää jo...56718- 34646
- 59645