http://www.nettiauto.com/bmw/525/4452863
...tuota harkinnut.
Vaihtoehtoja?
Vai 530? 535?
Liikkeissä eroja?
Aina vaan mieltynyt Bilia ssa kauppaa tekemään, vai pitäisikö uskaltautua muuallekin?
Ostaisinko BMW 525DIESEL?
BEMMII UUED GUMMIT
6
263
Vastaukset
- gasffe
en edes harkitsisi linkin autoa kun samaan rahaan saa mm. http://www.nettiauto.com/bmw/535/4467604
ja monta muuta.. "hiukan" eri tasoa varusteetkin - fdast34qvg5b1543
530i niin ei tarvi palella ja jättää 535d:n. Hinta 30-50ke.
- retryryw
..jättää..minne jättää?
- Rellu-Reijo
retryryw kirjoitti:
..jättää..minne jättää?
Korjaamolle? Kuski kuumana?
- BMW 520 diesel 2011
Ei diesel BMW:ssä tarvitse palella, sitovan lämpiää erittäin nopeasti. Se on Volkswagen diesel missä palellaan.
- Kato muitakin?
No ainakin toisaalla samanlaisen saa -10000euroa edullisemmin. Tosin hieman enemmän ajettu, mutta 10000euroa on melkoinen raha?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242022Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1341933Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101807Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561474Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341394Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5311103Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50980Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115921Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse348894