Kokoomus: terveydenhuolto alas

Ja tässä on tulos kaikkien nähtävänä.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012010915053803_uu.shtml
Kokoomus on tämän jutun syytetty. Kokoomus on yksityistänyt terveydenhuoltoamme kovalla kädellä, mistään mitään piittaamatta.
Tulokset näkyvät karuna totuutena.
On ne hulluja nuo kokoomuslaiset, ei voi muuta sanoa!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

EIPÄ ILTALEHTI KERRO OLLENKAAN, MITÄ AKI LINDEN OIKEASTI SANOI.
OLI NIMITTÄIN NIIN KOVAA TEKSTIÄ LINDENILTÄ, ETTÄ KOKOOMUKSESSA KORVAT PUNOITTAVAT.
KATSOKAAPA AREENASTA 9.1 TV2 SEITSEMÄN UUTISET, NIIN NÄETTE TODELLISUUDEN.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiitos kokoomus kirjoitti:

Ja tässä on tulos kaikkien nähtävänä.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012010915053803_uu.shtml
Kokoomus on tämän jutun syytetty. Kokoomus on yksityistänyt terveydenhuoltoamme kovalla kädellä, mistään mitään piittaamatta.
Tulokset näkyvät karuna totuutena.
On ne hulluja nuo kokoomuslaiset, ei voi muuta sanoa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu