Imaginaerumille viiden viikon myynnillä ja triplaplatinaa Suomesta!!!
KULTAA SAKSASTA !!!
12
159
Vastaukset
- Kiitos kun kerroit
tälle ilosanomalle onkin laittettava vähintään 1000 avausta.
Seuraavaksi odotamme uutisia Inarista, joko se olisi myynyt siellä kultaa ( 60 kpl )
:P- ole hyvä vaan
Vähänkö sinua potuttaa!!!!!!! Älä kuule lue jos ei hermo kestä positiivisia uutisia!!
- Epäilijä--
Liian outoa että olisi. Edelliset levytkin DPP Once olivat listoilla pitkään ja uusi levy ei ja silti muka tuli kultaa , hämärää.
Ei kuulosta uskottavalta.- Uskoja
Voi pieni kullannuppu kun ei muutamassa viikossa kerkeä olla listoilla kauan!
- Samaa mieltä
huijauksen makua.
- Smithers
Tai ehkäpä joulun aikaan vaan myydään enemmän levyjä kuten ihmiset jo totesivat.
- Kreikassako niitä
myydään ; hohohoho...
- joo...
Kreikassako niitä kirjoitti:
myydään ; hohohoho...
köyhät ostaa lohtu musaa ;))
- tietolähde
'Levy-yhtiö tekee levyn, jota Tukku jakelee levykauppoihin.
Levyn myyntilukemat koostuvat siitä, kuinka paljon Levykaupat tilaavat Jakelijalta levyjä'.
Amerikassa levymyynti lasketaan kuluttajien ostamisen mukaan.- tiedoton lähde
tietolähde olet lähettänyt saman viestin jo kahdesti. Yritätätkö kenties jonkinlaista ennätystä??
- Laa-laa-leevi
tiedoton lähde kirjoitti:
tietolähde olet lähettänyt saman viestin jo kahdesti. Yritätätkö kenties jonkinlaista ennätystä??
Tietolähteellä on sentään jotain sanottavaa. Tuolla suomalaisten julkkisjuorujen ketjun puolella nimimerkki jk vastaa suurinpiirtein joka ketjuu "vai niin" (yleensä vielä väärin kirjoitettuna (vain iin). Huvinsa kullakin!
Jos jonkun mielestä tämä NW-ketju on kauhea suoli, tuo julkkispuoli se vasta paksusuoli onkin... Tulipa käytyä katsomassa, muttei olisi kannattanut. :-D *feidaa itsensä tästäkin suolesta*
- tietolähde
Tottakai...ennätysvauhdissa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1111789Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101749Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1111691Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541432Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341378Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii483985Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50951Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115901Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai298892Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347838