vaan liian ujo mulle.koska vaikka itsekin olen ujo ja ei todellakaan ole mitään ujoutta vastaan, mutta jos mä yritän vähänkin tulla kuorestani ulos ja rohkaistun ja sä et kuitekaan tule yhtään vastaan niin onko se ujoutta vai kiinnostuksen puutetta vai mitä se on?
kyllä sä taidat olla
ei voi mitttäään
16237
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
ulos kuorestasi ? Puhut hänelle itselleen ? Vai ?
No suunnilleen jotain tuollaista. Enää en kyllä olla aikoihin yrittänyt mitään puhua kun enää uskalla.
kyllä peli menetetty.
ei voi tietää. mutkikas juttu kyseessä.
tarkemmin.
Tarkennusta saa juttelemalla suoraan mulle.
luulet tietävän kuka olet ??:))
yhden! ;)
yksikään tuon perusteella. liian monta ujoa täällä.
no mä olen joskus täällä liikaakin itsestäni kertoillut että kyllä nyt saa jäädä tähän.
muttta ehkä olen niin palavasti rakastunut häneen,että ikäänkuin "jäädyn" hänen surassa.en tiedä miksi,mutta en kertakaikkiaan keksi mitään sanottavaa.ollaan me kuitenkin jotain pientä puhuttu,lähinnä 1 sanan lauseita.kai mun pitäis yrittää puhua enemmän,sitku seuraaval kerralla nähdään.
mitä vatuloit täällä palstalla mun puolesta vaikka lopun ikääsi. Oletko ihan varma, että se sun vatulointisi kohde edes käy täällä??
olen varma, mut toi vatuloi? mitä se tarkottaa?
kyllä mä tiedän vaikka hän yrittää sitä kovasti joskus peitelläkin mutta joskus aina lipsahtaa, olsikos silloin tällöin aina humalassa niin vaikuttaa sit asiaan ;)
vatuloida, hah hah. tosiaan, mitä se tarkottaa
jahkata,jaaritella,viivytellä,olla epävarma,empiä...siinä muutama samaa tarkoittava.