toyota soarer 2,5 gt twin turbo

TOYOTA TEKI KAKSOISTURBOJA JO 1990 JA MYÖS TWINCAM KMOOTTOREITA,

muut ei osaa vielä tänä päivänäkään,näitä on suomessa parikymmentä myynnissä

http://www.nettiauto.com/toyota/soarer/4465159
2249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Muuten hyvä mutta väärältä puolen ajettava, aka postiauto. Ennemmin Supra tuplaturbona, jos muinaisia Toyotia meinaat mainostaa.

Toyota Caldina kyllä kiehtoisi hieman Avensiksen tilalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


twin turbo kirjoitti:

TOYOTA TEKI KAKSOISTURBOJA JO 1990 JA MYÖS TWINCAM KMOOTTOREITA,

muut ei osaa vielä tänä päivänäkään,näitä on suomessa parikymmentä myynnissä

http://www.nettiauto.com/toyota/soarer/4465159

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu