Anna mulle joku merkki joskus, tositilanteessa.
Merkit ovat tärkeitä ja muu myös
jos vain kehtaat
10341
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
No ei sultakaan niitä merkkejä ole paljon tipahdellut.
Mikä merkki...postimerkki, rintamerkki, valomerkki...???
mitä näytän, on STOP-merkki
http://www.youtube.com/watch?v=9YR1r5FVRsY
iksi et itse voisi antaa jotakin merkkiä?
Kyllähän myö annanni toivonmukkaan,toivottavasti ei anna liian tykkyä vaikutelmaa sitten. Menneitä aatellen.
Katso mua seuraavalla kerralla niin pitkään, niin usein, niin katsettasi kääntämättä, etten enää voisi selitellä asiaa itselleni miksikään muuksi. Nyt en tiedä, toivon vaan ja unelmoin ihanasta sinusta.
Kuinka usein näemme, jotta tietäisin...?
tässäpä toinen green eyes, niin vihreät, että maagiset on kuulemma, noin kerran kuukaudessa näet, ensi viikollakin pitäisi tavata.
Näemme pari kertaa kuussa, noin. Ethän se tietenkään sinä ole, mutta siis pari kertaa kuussa minä näen silmät, joihin saattaisin haluta hukkua. Ne eivät ole vihreät.