joutuu lapsille selittämään monia juttuja esim joka iltaisen lemmenhihkunnan
naisparin naapurissa
10
603
Vastaukset
- Sellasta rakkaus on
No onpa sulla vaikeaa. Eikös se oleihan se ja sama onko kyseessä naispari vai heteropari? Jos sitä lemmen hihkunaa kerran kuuluu niin että selitellä pitää, niin selitä.
Hienoa, että naapurisi ovat löytäneet toisensa ja hienoa, että taitavat jopa olla rakastuneita! - pläplööh
kyllä kelpaa kun lempimisääniä selittää, pahempi kai olis tappelunhuutojen selittely; " setä siellä tätiä ohjeistaa"
kas kun olet saanut lapsia aikaan ja ihan ääneti, onnea! - Suvaitsevainen
Eihän se eroa heteroseksist paljoakaa, samal taval siin nuollaan pillua ja rintoja ja nänninnäpyköitä ja sormetetaa pimppiä. Kiimainen penis vaan korvataan dildol :)
- Jölli Jököttäjä
Mulla olisi se puuttuva suoro, pane osoite tänne niin menen joutessani auttamaan mielelläni tyttöjä leikeissä.
Kolmen kimppa............nammmmm...- suomen tomppa
Höh, miksi lepakot sinua kaipaisivat? Vai haluatko, että joku äijä tulisi teille auttamaan sua vaimos kanssa? Enkä nyt tarkoita vaimon tyydyttämistä.
- Jotain järkeä.
suomen tomppa kirjoitti:
Höh, miksi lepakot sinua kaipaisivat? Vai haluatko, että joku äijä tulisi teille auttamaan sua vaimos kanssa? Enkä nyt tarkoita vaimon tyydyttämistä.
Kyllä on tällä palstalla viisaus huipussaan. Surullista.
- Huihair
Mitä! Harrastaako salolaisetkin seksiä.. Ai kauhia senttäs. Miten mää sen tutuil selitän.
- vai niin
Olisiko ne äänet helpompi selittää jos siellä asuisi heteropari?
Epäilen että sinulla käy vähän kateeksi naapurin viriili iltaelämä.. - hih.
Käykö neidin kateex..Mee messiin!
- kiva rva
rouva voisi myöntää olevansa reilusti bi ja tulisi "ulos leikkimään"!
elä nykyaikaa ei kateutta?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242124Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1352028Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2111818Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2581496Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341399Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5481156Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50998Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115937Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse348929