Heimosen kenkä

Aivan mahtava palvelu ja valikoima taas, kiitos siitä!
Tulen jatkossakin pitämään teitä ykkösenä :)
102542
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Olen samaa mieltä!
Sieltä minäkin kenkäni ostan...
Ei halvin, mutta kunnolliset jalkineet aina=)

Äänestä

Juu ei löytynyt.
Olisin ostanut kissalle saappaat. Eli olis tullut saapasjalkakissa,mutta ei löytynyt.
Myyjällä oli kyllä itellä sellaset pitkä nahkasaappaat ihan jalkoväliin asti!
Vanha rouva oli, ajattelin kyllä ihan muutakun saappaita ne nähdessäni.

Äänestä

Minö ostan kenkäni prismasta. Onkan ne kalliit ja hankaa kantapäästä, mutta bonuksen lisksi, maksaesani vihrellä kortilla, saan maksutapaedunkin.

Äänestä
  • Kannattahan se ostaa ku halvalla saa, eihän siinä kukaa muu kärsi ku sie ite! Pääasiahan se on että bonusta saa ja tottahan toki kalleimmathan ne kannattaa ottaa!

    Äänestä

Kouvolasta ei tyylimies löydä Cooleja kenkiä, ne on tilattava ulkomailta

Äänestä
  • ai että "tyylimies" ei löydä "Cooleja" kenkiä. miksi edes asut tai asioit kouvolassa? onko kouvola "tyylimiehelle" riittävän "Cooli" paikka? se onkin suuri saavutus itkeä ettei kouvolan taso riitä. aivan sama ku itkisit ettei jaalassa löydy riittävän "Cooleja" kauppoja sun "tyylimiehuutees".

    Äänestä

  • Täällä vielä on ainakin ammattikorkeakoulu missä VOI OPISKELLA. Voi tulla yllätyksenä paikallisille elämänkoululaisille, että peruskoulun jälkeen voi opiskella.

    Äänestä

  • uuttatietoateille kirjoitti:

    Täällä vielä on ainakin ammattikorkeakoulu missä VOI OPISKELLA. Voi tulla yllätyksenä paikallisille elämänkoululaisille, että peruskoulun jälkeen voi opiskella.

    Miten Kouvolan opiskelu-mahdollisuudet liittyy Heimosen kenkään tai muihin kauppoihin?

    Ja jos aletaan keskustelemaan Kasarminmäen kampuksen tarjonnasta, siellä voi opiskella juuri niitä aloja, jotka vain kuluttavat yhteiskunnan varoja ja / tai tutkinnoilla ei ole minkäänlaista kysyntää koko Suomessa.

    Opiskelun ei pidä olla mikään itsetarkoitus, vaan sen pitää tuottaa jotain. Tutkinnon suorittajalle työtä, josta työntekijä saa palkkaa, josta maksetaan veroja, joilla kustannetaan opetusjärjestelmä.

    Kouvolassa on turha ammattikorkeakoulu, mutta töitä täällä ei ole.

    Äänestä

13. päivä ja perjantai. Katutason palvelua kommentoisin jos palvelua olisi ollut! Yläkerran asiakaspalvelija toimi sitä vastoin ystävällisesti ja ammattitaitoisesti.

Äänestä

Arpapeliä mitä palvelua sieltä saa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


***** kirjoitti:

Aivan mahtava palvelu ja valikoima taas, kiitos siitä!
Tulen jatkossakin pitämään teitä ykkösenä :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu