15 alkavat matsit kihelmöy jo kourissa ja niihin vetoja.
Barys Astana
-
Novosibirsk
peli piti pelata alunperin 13.00 mutta syystä että katsomossa oli liian vähän populaa siirrettii myöhempää :DD eivaa sitte vihjeet..
Barys pelannut kohtalaisesti mutta silmään pistää se että viime kotimatsi oli viime vuoden puolella ja varmasti kotiyleisön siivittämä barys taistelee entistä enempi. Novosibirsk taasen sarjan tokavika ja varsinki vieraissa pelit menny enemmän tai vieläkin ememmän persiilleen. Barys taistelee playoffs paikasta ja voitolla nousisi sarjassa huimat 3 sijaa,, 5.sijalle.
Merkki 1. unibet 1.65
Ufa
-
Omsk
Ufa ja kotimatsi ovat toimineet neljään viime kamppailuun kuin unelma. Maalinteko on toiminut hyvin jokaiseen peliin vähintään 4 maalia niin ei siitä enää voi hävitä. Vieläkun joukkueessa ahertavat piste HIRMU Radulov sekä saprykin ja kozlov eikä unehdeta sushinskiakaan on siinä materiaalia millä voisi voittaa vaikka koko khl:n. Joukkueeseen liittyi myös antti pihlström niin ei sieltä nopeuttakaan puutu.
Omski on yks paska veikettavaks ne pelaa miten sattuu ja nousee välillä pahastakin pulasta ja viimeksi onnistui jopa Salmela kolmella maalilla. Pistenikkari Cervenka johtaa omskin pörssiä ja sen jälkeen onkin sitte hiljasta. Omski pelannut vieraissa noin joka toisen tappiollisesti ja täten hirmuvireinen Ufa saa merkin.
Merkki 1 kerroin unibet 1.90
Nämä muodostava kertoimen 3.14e . panos 150e yht. 470e
Pelailkaa jos ootte samaa mieltä mielestäni kohtuu varmoja.
KHL
Jokimaa9
1
55
Vastaukset
- .
www.tekniikkatalous.fi/duuniauto/toyotan tuotanto normalisoituu euroopassa/a627999
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242078Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1331984Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101813Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561485Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341396Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5361133Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50986Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115930Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse352907