Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

ihastus

mitä teen ku oon ehkä ihastunu yhteen tyttöön ja mul rupee melkein aina seisoo ku nään sen koulus ja runkkaan sen kuville päivittäin?
21714
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Just keep on the good work!

Äänestä

Onko tämä kyseinen tyttö varattu??
Jos on, niin koeta unohtaa..
Jos ei, rupee rakentaan ystävyyssuhdetta sen kanssa ja koko ajan vaan lähemmäks..

Ja jos rupee seisoon niin koeta saada laskeutumaan...
Tai sit vaan reilusti vessaan ja tämäytät kasseille niin eiköhän se laskeudu??:DD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fgfgfgfg kirjoitti:

mitä teen ku oon ehkä ihastunu yhteen tyttöön ja mul rupee melkein aina seisoo ku nään sen koulus ja runkkaan sen kuville päivittäin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu