Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kovana

oon antanu pari kertaa antanu mun koiran nuolla mua ja sit kuvitellu et yks mein koulun tyttö nuolee mua ja sit oon lauennu kovaa, koira on nuollu kullin vartta ja palleja
5401
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

vai pari kertaa kuinka monta kertaa oikeesti sua on joku nuollu.
lensi varmaan sun spermat pitkin pituutta

Äänestä

Tuntui varmaan tosi kivalle, itselläni ei ole koiraa. Olen monesti kaverini luona käydessä, miettinyt miltä tuntuisi kun koira nuolisi Esim. pyllyä. Mietin myös kuinka moni koiran omistaja touhuaa koiransa kanssa. ;)

Äänestä
  • kissani nuolee joka aamu terskani puhtaaksi,se odottaa joka aamu kiltisti kunnes herään ja vedän liikkuvat taakse,joskus sivelen terskan päälle hiukan kermavaahtoa johon kissani on ihan hulluna nuoleskellen sitä tosi kauan terskastani,seuraavaks ruiskutan kermavaahtoa myös pyllyyn ja palleihin.

    Äänestä

Hehe, en usko aloitusta. Itse olen joskus leikkinyt mielessä ajatuksella, ja tullut siihen tulokseen, että olisi aivan liian suuri riski siihen, että koira luulee patukkaa makkaraksi. Sen jälkeen ei olisi kovin hyvä olla ;)

Äänestä

vittu oot likanen paska vedä päähäs homo

Äänestä

Kommentoi aloitusta


e334343 kirjoitti:

oon antanu pari kertaa antanu mun koiran nuolla mua ja sit kuvitellu et yks mein koulun tyttö nuolee mua ja sit oon lauennu kovaa, koira on nuollu kullin vartta ja palleja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu