kausia harrastamaansa päivärahahuijausta ?
Me haapavetiset ihmetellään kovasti,
onhan hällä ollut katumuksen tekoon ja parannuksen panoon aikaa jo yli 30 vuotta.
Miksei Paavo väyrynen ole vieläkään anteeksi-
4
<50
Vastaukset
- kumma juttu, miten
hänellä on varaa ylenkatsoa kansalaisia noin ?
- 25
se maksaa mukein tuotolla päivärahat pois,eli kepulaiset,mukiihmiset joutui maksumiehiksi,ovelaa työtä
- luurankoja kaapissa
.............Lipposen saamat 200 000 euroa venäjän kaasuputkesta, stasi-kytkennöt...., Arhinmäen järjestämät väkivaltaiset mielenosoitukset jossa on tuhottu ihmisten omaisuutta ja kansalaisten kannustaminen kansalaistottelemattomuuteen (anarkismiin)...., Saulin bildeberg kytkennöt..., Soinin katteettomat lupaukset, Haaviston muunnellut CV-listat, Bideen nimitys virkaan ohi pätevämpien hakijoiden jne... taitaa joka ehdokkaalla olla luurankoja kaapissa toisilla hieman enemmän ja toisilla hieman vähemmän.
- 9-paavo on
meidän suosikki.
Tunkiolta vaikutta nuo muut .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1041740Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081730Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1051650Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541418Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341376Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii477951Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50941Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115898Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai298877Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347826