Anorektikot itsekkäitä

Eivät siedä toisten laihuuta,vittuilevat toisille,haluavat olla laihimpia...valhetelevat ja ovat rumia.
2612
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Usein anoreksian taustalla saattaa olla jotain kuten masennus. Se onkin vakavaa eikä pakosta anoreksiasta kärsivä itse ajattele omaa ulkonäköään tai edes huomaa laihuuttaan älä ainakaan arvostele heitä... Et saavuta sillä mitään!

Äänestä
  • En ole saavuttamassa sillä mitään!!
    Enkä ihaile heitä,mitään kauneutta mitä heidän kasvoilla näkyisi,en ole eläissäni nähny yhtäkään kaunista anorektikkoa,naama on usein yhtä ruma kuin norsun perse!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Psykoositar kirjoitti:

Eivät siedä toisten laihuuta,vittuilevat toisille,haluavat olla laihimpia...valhetelevat ja ovat rumia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu