Jopa kolmannes läsnäolijoista piti häntä parhaana ehokaana.
Ja läsnä oli yli 1000 henkeä.
Vasuri-paavolla oli upean korkea kannatus eilisessä ehokkaiden
15
62
Vastaukset
- Tämä nuori
paavo voittaa reippaasti nämä vaalit ja menee finaaliin.
- Ysi-paavo
on niin aito ja reipas urheilijanuori.
Haamuiltahan nämä eläkevaarit hänen rinnalla näyttää.
- ei sivari
Näin puhuu henkilö, joka pimeydessä vaeltaa.
- Kyllä meitä
kepuleja tämä harmittaakin. Että pitiki tuo rypenyt väyrynyt eholle panna!
- mieluskylän mies
Arhinmäki ylivoimainen ehdokkaiden tentissä.Hän sai kolmesta opppilaiden kesken suoritetussa äänestyksessä täysin ylivoimaiset pisteet. Kahdesta osiosta hän sai kummastakin n.35% annetuista äänistä . yhden osion voittaja oli Haavisto.
- paavo-ysi johtaa
hyvä näin.
- kuggli
Keille ehdokkaille annettiin nyt selvästi vähiten puheaikaa ja keille eniten? Mielestäni Arhinmäki ja Essayah saivat olla nyt eniten äänessä.
Ainakin Väyrynen sai olla ohjelman puoliväliin asti melkein hiljaa, vaikka käsi aina pystyssä olikin.- väyrysellä ei
ollu mitään sanottavaa. Turhanpäivästä liturgiaa höpötti.
- Leikkisää kehässä
väyrysellä ei kirjoitti:
ollu mitään sanottavaa. Turhanpäivästä liturgiaa höpötti.
Nuoret ei tiedä asioista, he äänestävät nuoria ehdokkaita, ettei vain kukaan kiusaisi.
Eivät he ymmärrä myöskään Paavon puolueen suurta menneisyyttä, he äänestävät vain futis-Paavoa. - Vähättely ei auta
Leikkisää kehässä kirjoitti:
Nuoret ei tiedä asioista, he äänestävät nuoria ehdokkaita, ettei vain kukaan kiusaisi.
Eivät he ymmärrä myöskään Paavon puolueen suurta menneisyyttä, he äänestävät vain futis-Paavoa.yhtään. Kyllä väyrysen paavo on menneen talven lunta. Ja sulanut jo moneen kertaan.
- Miten kepulit
Vähättely ei auta kirjoitti:
yhtään. Kyllä väyrysen paavo on menneen talven lunta. Ja sulanut jo moneen kertaan.
eläkevaariin retkahti ?
Tätä kansalaiset kysyy kummissaan.
- Rehtiä ja reilua
pallo-paavoa tarvitaan nyt maan johdossa.
On viisasta valta aito vasuri-presidentti ,paras-paavo !
Numerokin korkein eli 9 . - tänään saadaan
taas paavoa tv:ssä .
- vasuri-paavolta tuli
taas vakuuttava ja aito esitys.
Siinä ei ollut mitään väyrysmäistä kieroilua ja lipposella läpsimistä. - vasuri-paavo on
enkeli näiden muiden rinnalla.
Iloiten häntä äänestää, jeppasnuoret sanoo.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1171869Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101768Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1141766Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561439Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341383Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii4861016Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50962Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115908Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai237902Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347864