Elikkä olin noin 2-3 kerroksisessa talossa. Siellä oli yksi huone jossa oli 2x2m leveä ympyränmuotoinen talo tai joku vastaava jossa oli ihmisiä siellä ylhäällä, toinen taas hieman suurempi jossa oli 2 rivii erilaisia loksia ja wc-tila. Myöhemmin sinne tuli jostain syystä USA:n poliisivoimat ja he alkoivat kiertää sitä ns. 2x2m taloa siellä huoneessa ja kävelin niitä vähän kuin pakoon sitä ympäri. He ottivat yhden kiinni ja laittoivat tähän myrkkypiikin. Ajattelin että olen syytön kaikkeen joten tulin ja antauduin, he pidättivät ensin käskemällä menemään polville ja laittamalla kädet niskan taakse ja sitten makaamaan. Sitten oli ottanut jossain vaiheessa käsiraudat pois ja yksi poliiseista heitti dart-tikalta näyttävän myrkkytikan mua kohti. Toinen poliiseista kerkesi huutaa "hey don't... noooooo!" mut oli jo liian myöhäistä. Tunsin kuinka päässä tuntui viileältä ja menin paniikkiin. Siinä samalla se toinen myrkytetty sanoi "nyt on aika..." ja kuoli mutta en katsonut sinne koska olin itse ihan paniikissa enkä tiennyt mitä tehdä. Ensiksi menin rikkomaan lasin sieltä huoneesta missä ne pidättivätkin minut (ei se ihme talohuone) ja ajattelin että hyppään ikkunasta alas niin loppuu tää kärsimys. En kuitenkaa saanu tehtyy vaan 1sec päästä lähdin vielä katsomaan muita vaihtoehtoja ja löysin wc:stä MP5 konepistoolin ja tulin takaisin sekä ammuin kaikki poliisit ja siitä jatkoin sinne toiseen huoneeseen tappamaan porukkaa jossa oli se ihme "korkea talo" sain 9 tapettua ennen kuin muut pääsivät pois ja sit ammuin itseni ja heräsin.
osaako joku kertoa tämmösistä unista?
tässä ilmakuva talosta ja liikkeet:
http://img705.imageshack.us/img705/9518/unipaikka.png
Oudoin uni ikinä
dwdwdwdw
1
53
Vastaukset
- temppuilija
Unestasi tulee mieleen impulsiivinen luonne ... joitakin sisäisiä piilotajuisia impulsseja pitää tietoisesti vastustaa niiden itseä tuhoavien vaikutusten vuoksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1201924Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1251818Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101778Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561454Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341386Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii4961038Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50969Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai237915Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115912Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347874