hurrít ei kannata omaa ehdokasta

Tuorein biaudetin gallup kannatus lukema on 2 %

Kunnioitan tätä päätöstä. Ette te kaikki ruotsinkieliset ole rasisteja, vain puolet on, mutta tästä on hyvä jatkaa kohti nolla toleranssia.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Rasist är väl du som inte skulle tillåta oss att rösta på vem vi vill

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fenno. kirjoitti:

Tuorein biaudetin gallup kannatus lukema on 2 %

Kunnioitan tätä päätöstä. Ette te kaikki ruotsinkieliset ole rasisteja, vain puolet on, mutta tästä on hyvä jatkaa kohti nolla toleranssia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu