Olisi ollut jonne virtanen jyväskylässä valmis tanssiin, mutta nämä niinsanotut IFK:n "kovat" kundit käpertyivät pieneksi palloksi ja pakenivat vaihtoaitioon turvaan.
Ei mikään yllätys, kun teidän "brändi"kiekkonne kun muutenkin perustuu sellaiseen koulunpiha meininkiin, jossa hakataan ja kiusataan pienempiä.
Ottaisitte joskus oikeita haasteita vastaan, neidit.
pikkuneidit
7
110
Vastaukset
- Verta kammoava.
Varsinkin Melartinin pelokas ilme joka vaihdossa kun joutui Jonnen kanssa samaan aikaan kaukaloon näkyi selvästi. Jonne kävi kuiskaamassa pari kertaa Melartinille mutta Ilari tosiaan lähti karkuun. Säälittävä pelote tuo Ilari, heh heh.
- Verta kammoava.
HIFK-JYP pelit peräkkäisinä päivinä ja voi olla varma että Jonne kuiskii taas Ilarin korvaan ja esittää tanssikutsun jos IFK yhtään sikailee.
Katsellaan taas Ilarin pelokasta ilmettä. On siinä poliisi, heh heh!
Vai tuleekohan Ilarille joku yllättävä vamma ettei uskalal pelata, heh heh!- Huhhuh
Ilarilla on nuha... On se siinä mielessä pelote, että kun Ilari luistelee karkuun vaihtoaitioon, niin siihen voi joku vaikka kompastua vahingossa.... LOL
- Vatra.
Sniff.. iskä käski mun tulla piipittämään..
- Jonne on vain Ho...
Mikäs helvetin lanttuarmeija tänne Stadin sivuille kirjoittelee?
Eikös teillä ole kohta jo lypsyaika, Heinätuhnut?- Heinähattu
Juu, kohta lypsetään pelokkaan stadilaisen nokkaa. Eikö ookin inhottavaa kun liigan "pelottavimman" joukkueen goonille nauraa heinähatutkin :)
- Jonne Ho...
Korjaan Heinätuhnu
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 804476
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺854371Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433719Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli163393Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle402947En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä142632Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102624IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm391963Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1581708Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli941238