Missä Mussukka on, sillä oli hyvä pylly, ainakin ohjelman perusteella.
Missä on Rosanna Kulju, Rintheessä ohjelmasta?
14
2228
Vastaukset
- after ski..
Rosanna oli kyl huipputyyppi,hyvä asenne ja just niinkuin se joku hänen esimiesnainen sanoi että välitön ja vilpitön jne. ,oikein symppis ja erilaisemman oloinen gimma ,hyvin mielenkiintoinen tapaus ;)
- Rinnetonttu
Oliko tää se jolla oli sellainen laiskanoloinen poikaystävä? Jäi mieleen tyyppi, jota ei selkeesti työt oikein kiinnostaneet ja kaikessa oli keskinkertainen.
- SirPotkur
Olisko se Lotharin seuraavassa pitkässä elokuvassa?
Vaikutti potentiaaliselta sille viihteen alalle. - Kuuma kissa , mau
Nätti tyttö, tehkää siitä reality-sarja... voittaa 100-0 jonkin tuksun
- tyytyväinen
Ihan nätti on,mutta mun rakkaalla on paremmat kasvon piirteet.
- Levillä.
Rintheessä on Rosanna taas. Kertoi Kittilälehti.
http://www.kittilalehti.com/arkisto/rintheessa-valottaa-sesonkityolaisten-arkea.html - laalaa5
Rosannan blogi http://rowsie.blogg.se/
- Haikaira
Ilmeisesti menny pilaamaan Hänkin ittensä silareilla. Miss Helsinki 2015 kisassa näköjään siipiään koittamassa. Häätyyhän se yrittää...Keinolla millä hyvänsä julkisuuteen. :/ Siepin seura toki hyvää nostetta sekin...
- suksi kuuseen
Ei ilmeisesti ole kovinkaan suuri "julkkis"...... buah...hah...haaa!!!!
Luuseri se on ja kukaan ei tunne saati muista sitä!!!- Dani 3
No näitä "väkisin- julkisuuteen-silari -ei minkään näköisiä - lehmiä riittää...;) so saaaad ;) mun naiseni on tyylikäs, kaunis , seksikäs , aito ..ihana ..onneksi omistan sellaisen helmen :)
- jshgfreiatibbell
leveä nenä syvällä olevat silmät ruma naama yök
- jukis2
Siis minkä ikäinen tuo eukko on? Onko tuo miss helsinki kisa nykyään miss isoäiti kilpailu?
- ajadadadada
Rosanna Kulli
- silaribimbo
Ei kai taas yksi tyhjäpää silari tyrkky feikki ihminen lisää, ja eikun julkkikseksi pitää päästä, nämähän ovat kaikki toistensa kopioita, ei mitään omaa persoonallisuutta. Mitään muuta eivät osaa kuin tehdä itsestään säälittävän luuserin ja kuvitella olevansa hyvän näköinen. Tervemenoa vaan julkisuuteen, eihän näitä saman näköisiä tyrkkyjä ole vasta kuin joitain kymmeniä hinkumassa julkkikseksi.
- Anonyymi
Aaahhjjj
- Anonyymi
Hän on rakastunut niin että aivan kuulema sattuu, vauvaa kovasti nyt yrittävät tehdä 💞
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse964754Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1133912Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2073800Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1012205Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575771964Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801336- 1321248
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1621226- 531095
En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???4771022