Niin eli oisko kellään mitään halpaa röökiä? Esim venäläistä, virolaista tai tax freetä. Tosiaan yhden kartongin haluaisin :-) kiitos
ostaisin kartongin halpaa tupakkaa
13
553
Vastaukset
- tupakkata
Vielä ostaisin jos joltain löytyis
- cancer fun
Haluat siis syövän?
- cancer gun
vitun cancer fun,sä oot jo kuollu syöpään,joten pidä nyt vittu se turpas kiinni jo!
- hdfioff
Eikö kellään ole? :-P
- CANCER; FUCK AWAY!
CANCER FUN, LOPETA JO TOI KAIKKIEN TUPAKOIVIEN MORALISOINTI JA MUU PASKANJAUHANTA!!!! KETÄÄN EI KIINNOSTA SUN MIELENOSOTUKSET!!! EIKÖ ALA JO VÄHITELLEN KYLLÄSTYTTÄÄ TOI KAIKKIEN MORALISOINTI!!!!!!!
- bhuimy
Saako tuolta röökejä mitenkään muuten kun että käy tallinnasta hakemassa?
- villenius
tiedän mistä saa
--> ville2010@luukku.com- asgy.
Tuliko sulle ville toi s-posti perille?
- asgy.
Tuliko toi s-posti perille?
- cancer fun
Tupakoinnista seuraa pahoja tauteja, muna ei seiso ja keuhkosyöpä tulee!
- Pohjoinen Valtio
Ei ole mitään remppaa, skidejä 4, joten röökaaminen voi jatkua. Olen toiminut korsteenina about 41 vuotta ja 6 kk, 2 toppaa per pv.
- Tupakkakeisari
Tupakkavero nousi jälleen. Jos haluat savukkeita, jotka eivät maksa paljoa, ovat laadukkaita, Euroopassa valmistetuja, voin kertoa, mistä niitä saa. Lähetä mailia:
tupakkakeisari@Safe-mail.net
Huom! MINÄ en myy mitään!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242022Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1341933Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101807Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561474Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341394Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5311103Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50980Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115921Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse348894