pieni vilaus sinusta

siinä meni alle sekunti, näin vilaukselta kuitenkin. viehätät minua niin suuresti. sinä et ikävä kyllä pälyillyt minua vaikka yritin katseesi tavoittaa.
2292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sorry yritän parantaa tapani olin vain vähän tressaantunut ja en sillä tuulella kun tuntemattomat jotenkin ahdistavan lähellä.

Äänestä

No tuota olen otettu,tai siis imarreltu saamastani huomiosta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


viehätysvoimasi kirjoitti:

siinä meni alle sekunti, näin vilaukselta kuitenkin. viehätät minua niin suuresti. sinä et ikävä kyllä pälyillyt minua vaikka yritin katseesi tavoittaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu