Onko Porissa ekokampaamoa?

ja jos ei vielä ole, niin tässä olisi vinkkiä jollekin kampaajalle. Kysyntää voisi olla.
398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ekokampauksen teko-ohje:


1.Pue päällesi hipahtavat vaatteet,ellei muuta löydy niin tee päänmentävä aukko keittiön mattoon ja pue se päällesi.Osta myös delfiiniystävällistä tonnikalaa muutama purkki taskuun, sekä tottakai ruusunpunaiset aurinkolasit.

2.Kiipeä korkealle mäelle.

3.Siteeraa john lennonia ja jos siltä tuntuu, luikauta laulu.

4.Halaa muutamaa puuta mäen päällä, jos niitä ei siellä ole, niin ainakin harrasta jokaisen mäen päällä olevan kanssa vapaata seksiä ilman suojausta ja polta parit rintaliivit.

5.Ota kunnon vauhti, ja delfiiniystävällinen tonnikala hierottuna hiuksiisi ja kieri kuperkeikkaa mäki alas.

6.Jos kampaus ei tällä hetkellä ole tarpeeksi eko, niin toista kohtaa 5 kunnes päädyt ekotulokseen.

Äänestä

ei elätä.

Äänestä

Mihin ekohipit kampaajaa tarvitsee? Eikö se rastamöykky pysy siellä villamyssyn alla piilossa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ekotukka kirjoitti:

ja jos ei vielä ole, niin tässä olisi vinkkiä jollekin kampaajalle. Kysyntää voisi olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu