Onnittelenko vaiko en?

hmmm...
7201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

mistä hyvästä?

Äänestä
  • syntymäpäivän johdosta

    Äänestä

Jollai H:lla on nimpparit

Äänestä

otettu vastaan :) tarjoaisin sulle safkat valitsemassasi paikassa.

Äänestä

onnitelisin jos seukattais. Tai oltais edes ystäviä.

Äänestä
  • onnittelin jo häntä, mutta en usko hänen kiittävän onnittelusta... :/ mutta ei se mitään.. :)

    Äänestä

Onnitella voi, se on senverran yleinen kohteliaisuus.

(Välttämättä ei tule responssia, on sellaisiakin kokemuksia. Mut ei onnittelu silti lie loukannut ole, arvelisin, toivon.)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hmmmh.. kirjoitti:

hmmm...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu