Haavisto > Väyrynen/Soini

Blokkaa menneen maailman maalaisliitto pois pelistä?

ja PS viha?
853
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Jep, iso EI opus deille ja nootti pojille:)

Äänestä

Toka kierros on sinivihreä:)

Äänestä

Pääasia on se, että jalasmökki palaa Kemiin:)

Äänestä

Pekka haastaa Pelimies-Salen:)

Äänestä

-kos se että Sale on ihaillut aina naisia, teininäkin jo?
Vai sitä että Sauli oli Haukion perhetuttava kun Jenni oli 8v!
Sieltäkö se "rakkaus" jo alkoi?????

Ja kirja jossa käsiteltiin 8-vuotiaan tytön sexielämää? Ollut Saulin mielilukemistoa aikanaan, kertoi "helluntalaisuus-osio" asiasta joku aika sitten!

Ei kai se pedofiliaa enää vai miten sen jaottelee????

Äänestä

Pekka tekee Jytkyn!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


2.kierros kirjoitti:

Blokkaa menneen maailman maalaisliitto pois pelistä?

ja PS viha?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu