Kävin tyttöystävän kaa uimassa farkut jalas ja se oli tosi kivaa. Parasta kesässä olisko muita samoin tuntevia . KERTOKAA KOKEMUKSIANNE.
WETLOOK
wetpari
84314
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Moi Wetpari. On kuule ihan samoja kokemuksia juhannukselta. Tulimme juuri vuokramökiltä ja uimme jatkuvasti tosin vaatteet päällä.
Olemme tyttökaverini kanssa harrastaneet fettarijuttuja jo useita vuosia. Viimeisimmät leikkimme ovat vaatteet päällä uinti ja kumiasut.
Tyttökaverini ui farkuissa ja minä nahkafarkuissa, pvc- ja kumifarkuissa sekä normaaleissa farkuissa.
Olemme toivoneet että joskus tapaisimme jonkun kivan parin jotka harrastasivat samoja juttuja.
Kiva kuulla ,mistä päin ootte me 30:n pari etelälapista. Toi nahkahousuissa uiminen kuulostaa kokeilemisen arvoiselta miten nahka "reakoi" kastumiseen. Ois kiva tavata!!!
Nahka ei kastu niin nopeasti kuin farkkukangas mutta kun aikansa ui nahkahousut jalassa niin ne kastuvat läpi. Nahka on märkänä pehmeää ja ihonmyötäistä. Tietenkin riippuu siitä, millaista nahkaa housut ovat. Itse käytän lammasnappaa joka on jo sinänsä pehmeää.
Housut kestävät kuivua pari päivää ja ne kovettuvat kuivuessaan. Mutta se ei haittaa koska seuraavalla uintimatkalla ne taas ovat märkänä yhtä ihanat ja pehmeät.
En käytä tietenkään ihan uusia housuja uintihousuina vaan hiukan käytettyja.
Olemme samoja ikiä ja Kymeenlaaksosta
Voitaisko tavata tän suomen seksichatissa tänään klo13 kinkybar nimim wetlook
samoja leikkejä harrastelen/mme muijani kanssa..kotona ja ulkosalla..jos kiinnostaa niin kaikki mailatkaa:
[email protected]
Sorry. En ollut netin ääressä joten en voinut tulla chattiin. Kerrotko tarkemman osoitteen ko chattiin niin voimme kokeilla uudestaan.
Tuli taas tänään pulahdettua veteen täydessä varustuksessa.
olen samanlajin harrastaja. Uin nahkafarkuissa useasti kesässä mökilläni. Voiko olla ihanampaa tapaa runkata kuin märät nahkafarkut. Olen uinut niinkuin vähän vahingossa esim hakenut vettä laiturilta tai soudellut ilman tappia veneellä.
mun mielestä mikään ei oo seksikkäämpää kun märkinä kiiltelevät ihonmyötäset farkut! jos vaan sattuu sataan kunnolla, mä lähden aina ulos kävelylle kireis farkuissa, se vaan on niin pirun hyvä tunne kun ne liimautuu iholle, ei pysty vastustaan kiusausta. sit mä tykkään myös mudasta ja varsinkin tällaset isot lätäköt jossain syrjäsemmillä teillä saa kyl aina mut lankeen polvilleni =)