Demokratia

Täällä kirjoittavilla demareilla. Näillä on hirmuhallitsijan otteet kuten Saddamilla.
Kieroilu ja valehtelu on sydämen asiana raukoilla demareilla.
4130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Valehtelet ja palvot kepua kuin vihtahousua. Olet myynyt sielusi kepulle ja niillä rahoilla ostetaan paskaa pellolle. Kieroilet ja vääristelet muiden viestit. Olet valehtelija. Jäätteenmäen kätyri.

Unto

Äänestä

Keskeinen demokratian osa on mielipidevapaus. Jokainen saa olla mitä mieltä lystää. Miksi sinä et salli muiden kuin keskustalaisten mielipiteet? Halvetsitko demokratiaa?

Wiljami

Äänestä
  • Kohtuus täytyy olla kerjätessäkin.

    Äänestä

  • On Wiljamilla kirjoitti:

    Kohtuus täytyy olla kerjätessäkin.

    Kyllä minä tiedän että kepulaisessa demokratiassa vapaudet ja oikeudet ovat vain kepuilla itsellään. Sitä on se sinun sairas demokratiasi.

    Mene Pohjois-Koreaan senkin puolueen palvoja - kepupunikki, valehtelija ja kieroilija!

    Wiljami

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


On kaukana kirjoitti:

Täällä kirjoittavilla demareilla. Näillä on hirmuhallitsijan otteet kuten Saddamilla.
Kieroilu ja valehtelu on sydämen asiana raukoilla demareilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu