Onko Lada tehdas luotettava?

Pystyykö se vastaamaan takuista.Onko sillä riittävä henkilöstö joka on sitoutunut auton kehittelyyn?Tietojeni mukaa esim Toyotalla on ongelmia saada sitoutunutta henkilöstä työhön ,koska palkat on matalat.Näin tulee autoista tilapäishenkilöiden tekemänä ns maanantaiautoja joka päivä.
2349
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mistä olet saanut tietoja Toyotan henkilöstö ongelmista?

Äänestä

Ilmiselvä trolli, jonka ainoa tarkoitus on herättää intohimoja puolesta ja vastaan sekä aikaasaada fleimejä.

Tällä kertaa Toyotan mainiseminen sai jonkun tarttumaan syöttiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ostaja kirjoitti:

Pystyykö se vastaamaan takuista.Onko sillä riittävä henkilöstö joka on sitoutunut auton kehittelyyn?Tietojeni mukaa esim Toyotalla on ongelmia saada sitoutunutta henkilöstä työhön ,koska palkat on matalat.Näin tulee autoista tilapäishenkilöiden tekemänä ns maanantaiautoja joka päivä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu