Kopsautas nyt vaikka

sillä kännykälläs sitä nuppias (mutta varovasti ettei mee rikki, se känny meinaan) että lähtee solut risteileen, ja vastaa jotain mun tekstariin. Mieles tekee kuitenkin. :P
4124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei oo tullut mithään

Äänestä
  • Miehelle meni, ja voihan olla ettei mulla oo enää oikeeta numeroa, jos on vaihtanu vaikka kesän jälkeen.

    Äänestä

Kantsiskohan selvittää onko numero edes voimassa ja viesti mennyt ylipäätänsä perille ennenkuin tekstareita lähettelee tai odottelee vastauksia.

Äänestä
  • Noooo, on hällä mun sp-osoite. Ei nyt jaksa alkaa selvitteleen numeroa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Dänk juu söör kirjoitti:

sillä kännykälläs sitä nuppias (mutta varovasti ettei mee rikki, se känny meinaan) että lähtee solut risteileen, ja vastaa jotain mun tekstariin. Mieles tekee kuitenkin. :P

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu