Mitä mieltä olette sen palvelusta? Onko teidän mielestä palvelu hidastunut?
Porukka jonottaa n . 40 min ennen kuin saa tehtyä tilauksen. Aika useasti on näin.
Mistä se johtuu ettei palvelu toimi kunnolla? Liian vähän henkilökuntaa vai?
Hesburger, Laarikatu
6
377
Vastaukset
- toosii
V¤¤¤¤ko ostat tota roskaruokaa,samantekevää kestää sit mitenkauan???
- Markku
Ei ole roska ruokaa! Samaa on kuin kotona: leipää tai sämpylää, lihaa/kalaa ja salaattia...ym. jota meillä kotona syödään. Mitähän itse syöt?
- Markku
Markku kirjoitti:
Ei ole roska ruokaa! Samaa on kuin kotona: leipää tai sämpylää, lihaa/kalaa ja salaattia...ym. jota meillä kotona syödään. Mitähän itse syöt?
Oops! kirjoitusvirhe roska ruokaa---> roskaruokaa
- Jasjjsdlfsdfsldfl
Markku kirjoitti:
Ei ole roska ruokaa! Samaa on kuin kotona: leipää tai sämpylää, lihaa/kalaa ja salaattia...ym. jota meillä kotona syödään. Mitähän itse syöt?
No aika kauas terveellisestä ruoasta Hesen ruoka jää. Vai meinaatko että hesen leipä on ravintoarvoiltaan kunnossa?
Ja toiseksi, hinnaltaan melkoisen arvokasta kotiruokaa, yhden aterian hinnalla valmistat kotona aterian koko perheelle!
- roskaruokaa nam
Sama ongelma Koulukadun hesburgerilla.Itse lähetin palautteen ko.heselle.Hommanhan pitäisi mennä niin että mättö tulisi käteen mahdollisimman nopeasti.Ei niin että samassa ajassa ehtisi kotona keittää perunat...Ja sulle köyhäpoika sanon että mussuta sä vaan perunoita.Sullahan ei kuitenkaan oo työpaikkaa eikä rahaa,mutta aikaahan sulla on kun odotat että äitis keittää sulle perunoita sossulta saamillaansa rahoilla.Toosi on pellepoika.
- yök
No pikaruoka ja Hesburger ei missään tapauksessa sovi samaan lauseeseen. Muutenkin firman tuotteet ovat aika moista kuraa. Syön mielummin muualla, missä tahansa muualla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1221945Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1261852Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101789Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561458Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341390Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5041060Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50970Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115914Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347875