Hei! Olen Jorma fani

Jorma fani

Tarkoita tv ohjelma Tuurissa esiintyvää tarjoushaukka Jormaa. Hän on niin suloinen ja sympaattinen kaveri, lisäksi vielä hintatietoinen. Kenelläkään ei ole niin hienoa virtsanhajuista lasikuitukoppia escortin perässä. Sillä on varmasti mukavaa reissata milloin minnekin, eikä tarvi ottaa vaimoa mukaan.

Onko täällä muita Jorma faneja, jotka haluaisivat järjestää vaikka kokoontumisajoja? Paikalle voi tulla Kiinalaisella skootterilla tai jollakin muulla järkihankinnalla. Jos oikein onnistaa, niin voisimme järjestellä yhteismatkaa Tuuriin ja tehdä siellä löytöjä. Tietysti se vaatii varainkeruuta ja yhdistyksen perustamista, jotta toiminta olisi laillista. Onhan Tuuri melkoisen matkan päässä, mutta elämään on laitettava tavoitteet korkealle, jotta mieli pysyy virkeänä ja järki päässä.

Yhdistyksen nimissä voisimme käydä tapaamassa Vesa Keskistä ja siitä saisimme hyvää mainetta ja kunniaa. Eipä ole kovin moni Kotkalainen kaduntallaaja päässyt Vesaa tapaamaan. Itse voin alkaa puheenjohtajaksi, sillä älliä minulla riittää. Äänestänhän sosiaalidemokraatteja ja käyn rismassa, niin kuin kunnolisen ihmisen pitääkin.

0

115

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

        Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
        Maailman menoa
        75
        4537
      2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

        Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
        Maailman menoa
        105
        3769
      3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

        Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
        Maailman menoa
        142
        3473
      4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

        Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
        Maailman menoa
        37
        1970
      5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

        Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
        Maailman menoa
        69
        1921
      6. Mitä on tullut

        Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
        Haapavesi
        89
        1229
      7. Harmi nainen kun

        olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
        Ikävä
        118
        1035
      8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

        Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
        Vantaa
        129
        950
      9. Minne pyydän sut?

        Jotta saan nähdä 🤨
        Ikävä
        55
        925
      10. Mikä homma?

        https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
        Saarijärvi
        25
        837
      Aihe