miten ja mistä saan iskettyä ujon naisen?

miten ja mistä saan iskettyä ujon naisen?haluaisin iskeä ujon naisen koska olen itsekin ujo.
353255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 35

Vanhimmat

Älä ole liian päälle käyvä, mutta älä liian epävarma. Näytä silmistä, että olet kiinnostunut, mutta älä heti mene liian lähelle,
Kun ujoon tyttöön saa "kaverillisen" kontaktin, voi sitten sulavasti pyytää vaikka kahville jne.

Toimisi ainakin minuun:)
t. Ujo, jota ei pelimiehet kiinnosta..

Äänestä
  • Miten ujo voi olla liian päälle käyvä? hyvä kun ujo saa pari sanaa suustaan tunnissa. Ja tuskin uskaltaa edes koskee toiseen!

    Äänestä

Ensinnäkään on vaikea sanoa tuntemattomasta onko hän ujo vai ei. Toiseksi, ujon miehen on päästävä eroon ujoudestaan, jos hän haluaa saada tyttöystävän. Sitä miten ujoudesta pääsee eroon en tiedä.

Äänestä

En ole tähän mennessä elämässäni vielä ujoa naista tavannut, onko sellaista edes olemassa?

Äänestä
  • Ujoja naisia on olemassa, aivan samoin kuin on ujoja miehiäkin olemassa. En edes viitsi ruveta kommentoimaan väitettäni kummemmin. Luulisi asian olevan päivänselvän.

    Äänestä

  • Onhan niitä... siis meitä.

    Äänestä

  • on

    Äänestä

Mutta eihän se "ujo nainen" ole enään ujo sen jälkeen, kun siihen olet tutustunut? Whats the idea dude?

Äänestä

Kannattaa lähestyä todella hitaasti. Itse menin vähän aikaa sitten ujolle naiselle hieman kehumaan hänen ulkonäköään. Siihen sitten loppuikin kaikki kontakti häneen, taisin säikäyttää hänet... :(

Äänestä
  • hommaa oma ja ihana homo kaveri!! se on nyky muotia...

    Äänestä

  • penis-simo kirjoitti:

    hommaa oma ja ihana homo kaveri!! se on nyky muotia...

    penis-simolle sopii paremminkin lesbokaveri.

    Äänestä

No älä ainakaan lähetä tunteellista kirjettä, Jos niin teet saatat saada piaan soiton poliisilta

Äänestä
  • höpöhöpö, kyllä ujotkin kauniista tunteista tykkää, vaikkei luultavasti uskallakkaan niitä näyttää ;)
    jos olisin ujo mies, kaivaisin fb:sta ujon naisen puhelinnumeron ja laittaisin tekstarin et tykkään susta, haluisitko kahville (johonkin kivaan, rauhalliseen kahvilaan).
    herrasmies maksaa :) ujo saattaa punastua tarjouksesta mutta tykkää se kuitenkin.
    ootpa siisti tyyppi kun et ryntäile samojen helppojen perässä kuin kaikki muut ;)
    mutta älä sitten hyväksikäytä ihan ketä tyttöä sattuu!! on niilläkin ylpeys. valitse uhrisi huolella, tiedä vaikka se koukuttaisi sinut loppuelämän ajaksi.

    Äänestä

  • ...narrattu..
    Et ainakaan löydä ystävää kirjoittelemalla tunteellisia kirjeitä tänne. Täällä ne menee harakoille. Liika on liikaa (rakkauskirjeissäkin)

    Uskottavaa on vain henkilökohtainen lähestyminen. Täällähän voi lystiksensä kirjoittaa ihan mitä vaan. Taitaa olla jonkunlaista hauskanpitoa joillekkin tänne kirjoittelu.
    Ujoa ihmistä pitää lähestyä varovasti. Tai oikeasti niitä neuvoja ei pysty antamaan kukaan. Ne pitää kunkin itse keksiä.

    Ensimmäisen kerran kun kirjoitin kommentin täällä netissä olevaan juttuun, jouduin salakavalasti ovelan ihmisen narraamaksi ja hyväksikäyttämäksi.
    Siitä ei kuitenkaan ollut minulle mitään vahinkoa, hiukan vaan mieltä kirveli.

    Laitankin tähän ajatelman:
    "Ei se ole tyhmä, jota narrataan, ellei anna toista kertaa narrata. Eikä narraajakaan välttämättä ole tyhmä, paitsi jos hän kuvittelee,
    ettei sitä kukaan koskaan huomaa."

    Anteeksi aikaisemmatkin "lainatut viisauteni"

    Äänestä

  • Juu, ymmärrän yskän, mutta......en sanokkaan. Se selvitti henkilön.

    Äänestä

Kotona vietän suurimman osan vapaa ajastani joten täältä voit tulla mut iskemään =)

Äänestä
  • Varmaan kävisinkin pimputtelemassa ovikelloa ja kyselemässä kahville, jos naapurissasi asuisin :) Todennäköisesti vaan hankkisit lähestymiskiellon :(

    Äänestä

  • Suomi 24 _24/7 Joka ainoa sekuntti!

    Äänestä

En harrasta iskemistä

Äänestä

ja ottamalla tietoisen riskin. Jos jotain haluaa saada, on pakko .....!

Äänestä

löytyykö netistä ujoja tyttöjä?

Äänestä
  • löytyy,netist löytyy kaikenlaisii ihmisii :>

    Äänestä

Ja jos poliisille SOITTAA, tulee raateleva karhu vastaan ja puree henkihieveriin.
Voi joutua ihan sairaalaan.

Äänestä
  • ....näin muuttui tunteelliset kirjeet rumaksi solvaukseksi....

    Äänestä

sitä saakin kokea?
nimimerkille "dfggggf" ----täältähän löytyy kaikenikäistä.....ja ammatit....kupparista korkeasti oppineeseen.

Äänestä

"aloittajalle" -- täältähän se ujo nainen löytyy,- mistäs muualta, tämähän on varsinainen aarrekammio. täältähän voi löytää ihan "kultakimpaleen", kun vaan jujun oppii. ja arvausleikin tyylin. ei tarvita kirvestä eikä hakkua. Se vaan vaatii vähän harjoittelua.
"Varoitus" kuitenkin--voi olla katinkultaakin. --ja varaus--voi kuitenkin pettyä.---
kaikkea kivaa --tai se vaihtelee. Älä ota todesta! ! ! mitään.
JOTEN EI TAIDA SITTENKÄÄN LÖYTYÄ.

Äänestä

tuule tuuli sinne.......maas on hanki j.n.e Juna meni joo.

Äänestä

Nyt ymmärrän-----tämä harrastuksesi on sitä "elämän tuhoamista". josta minua varoitettiin aikanaan. Ei uskoisi, kun tietää "ammattisi"

Äänestä

Periaatteessa ihan sama, riippuu sun tavarasta. Jos se kiinnostaa, sama miten lähestyy, jos ei se kiinnosta ketään, niin sama homma, sama miten lähestyy. Panosta ulkokuoreen, se ratkaisee.

Äänestä

...22Kingiltä ei muunlaista kommettia voi odottaakkaan. "Itseään täynnä, niinkuin pieni koira tolpan juureella"

Äänestä

"Tepulilta ohjeita ujon naisen iskemiseen. Ihan sama miten lähestyy.

Äänestä

En ole ujo, ole antisosiaalinen......... kaikin tavoin. Siksipä ei niitä miesystäviä tunnu näkyvän ei kuuluvan.

Äänestä

.....pihalla, tapasin ystävällisen ketun. Hän kertoi minulle "horoskooppimerkkinsä"
KIITOS. Ei ihan surkeaksi mieli jäänyt. Olen ihan vieraalla "maalla" täällä.

Nyt poistun, sain sanottua sanottavani, joskin en hämäyksen vuoksi ihan selvästi.

Äänestä

En ole ujo naisten kesken tai oikeastaan tyttöjen kesken, mutta miesten kanssa olen Hirveän ujo. En uskalla sanoa lähes mitään, menen lukkoon ja paniikkiin. Minulla ei ole kauheasti kaveri poikia joten en kauheasti joudu keskustelemaan poikien kanssa, tai on minulla oikeastaan paljonkin sellasia mutta yleensä kaikki mitä puhun heille on tervehdys. Haluaisin kovasti poikaystävän tai edes kaveri poikia... Mutta kun olen ujo niin ei siitä tule mitään. Ajattelen ja haaveilen vain mielessäni että olisi kiva tutustua tuohon ja tuohon, mutta haaveeksi jää. Jos joku tulee juttelemaan minulle, haluan vain äkkiä pois tilanteesta koska menen lievästi paniikkiin tai jotain.. Olen aika sosiaalinen ihminen muuten, esim. perheeni ja kaveri tyttöjeni kanssa... En tiedä jopa pelkäänkö miehiä ja poikia niin paljon, mut en tiiä miksi... Joskus toivon että pojat tulisi juttelemaan minulle mutta ehkä olen vain niin tylsä tai jotain... Kuitenkin olen varmaankin ihan suht kaunis ja normaali tyttö ja minulla on paljon kavereita...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


fdfdfhd kirjoitti:

miten ja mistä saan iskettyä ujon naisen?haluaisin iskeä ujon naisen koska olen itsekin ujo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu