Kaikki taas viduiks

No .... nyt tämä ikävöinti saa loppua. Pakko mennä eteenpäin ja unohtaa hänet...
6131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sellasta tällä kertaa

Äänestä

Turhat odotukset kuuluu elämään

Äänestä

Hei vaan ja onnea elämääsi. Päätöksen teet vain sinä itse, mitä sitten päätät ja teet.

Äänestä

g

Äänestä

En mä jaksa enää..........

Äänestä
  • Voi! Tiedän myös saman tunteen paremmin kuin hyvin!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vääriä vääriä kirjoitti:

No .... nyt tämä ikävöinti saa loppua. Pakko mennä eteenpäin ja unohtaa hänet...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu