Mikäs nyt neuvoksi?

Odotamme upseerin ohjeistusta.

Äänestämmekö normaali heteroa vai "suvaitsevaista"
seuraavalla kierroksella?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kakkosen miehiä. Ei siinä ole mitään epäselvyyttä.

Äänestä
  • ja kapo olla samalla puolella ja äänestää paskakullia?

    Onko Haavisto liian kepulainen?

    Äänestä

Tietysti kakkosta, myös Väyrynen äänesti Halosta, kun vaihtoehtoa oli Niinistö.
Mennään Väyrysen viitoittamalla tiellä loppuun asti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kapin veli kirjoitti:

Odotamme upseerin ohjeistusta.

Äänestämmekö normaali heteroa vai "suvaitsevaista"
seuraavalla kierroksella?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu