Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Panin nuorta thaityttöä paljaalla...

Tyhmä kun olin. Toki raskaudenehkäisy oli kunnossa. Hän kertoi käyneensä testeissä Thaimaassa (joskus).

Puoli vuotta tapahtuneen jälkeen kävin testeissä ja selvisin puhtain paperein. Tilanne olisi varmasti ollut toinen, jos olisin ollut suomalainen lutkaneidin kanssa.
142526
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Niin varmaan.

Äänestä

ettei vain ollut LadyBoy?

Äänestä

Minä panin viime vuonna 3:a tyttöä paljaalla. Ei tullut tautia, mitenhän uskaltaa tänä vuonna? Onko kellään tietoa HIV-sylkitestistä, koska kumin käyttö inhottaa..

Äänestä

No sulle kävi aika tuuri, yleensä noi thaitytöt kusettaa vielä olevansa neitsyitä vaikka ei oikeesti ole, vaa on prostituutioita ni luulevat varmaa saavansa enemmä rahaa jos on neitsyt

Käy vaa lisää harrastamas niitte thaityttöjen kanssa, älä sä sekaannu suomalaisiin '' lutkaneiteihin '' .... Ei ainakaa Suomessa hivit, hepatiit yms leviä!!

ps. Sä oot kyl salee joku trolli, mut mitä vittua sitte

Äänestä
  • samaa mieltä, mut siinä eri et kyl täälläki leviää hepatiitti ja hiv näköjää tiuhaan tahtiin.

    Äänestä

asun pattayalla ja 2 vuoden aikana nussinut ainakon 200 thaimimmia ilman kumia, toisinaan myos peppuun, suomessa kayn testeissa aina kun sinne tulen, kerran klamydia.

Äänestä
  • Pojut, jotka ei oo ikinä käyny Pattayalla runkkaa tän viestiketjun mukaan.

    Äänestä

  • Itse panen paremmaksi. Asunut 3,5 vuotta Bangkokissa ja nussinut 400 naisen kanssa ilman kumia. Eikä mitään oireita, eikä mitään oireita, eikä mitään oireita, eikä mitään oireita, eikä mitään oireita, eikä mitään oireita, eikä mitään oreita

    Äänestä

Ei kai sillä maalla niin väliä. Kaverille tarttu HIV juurikin vastaavalla tavalla Thaikuissa. Sama asia täällä kotosuomessa, eri kaveri vaan.
Et kannattaa käyttää kumia ;)

Äänestä

Ei ne taudit välttämättä siinä yhdessä testissä näy k-päät vaan esim HIV vasta puolen vuodenkin päästä ja tippurit ja kupat sun muut sankkerit mitä thaikuissa liikkuu voi myös jäädä toteematta useissakin testeissä. Ikävää vaan että siinä välissä on ehditty tartuttaa vaimot ja tyttöystävät.

Joo kannattaa käyttää kumia.

Äänestä

Taisi yhden kerran lipsahtaa paljasella reilu kk sitten. Ei ole tullut vielä oireita ja en usko, että thaikuissa on niin paljon tautia, kuin pelottelevat..kuula ei lennä jos käyttää kumia.

Äänestä

Suomalainen tussu on puhdas! Samaa en voi sanoa tiikerin vitusta..

Äänestä
  • Hyvä vitsi :D Puhdas :DDD Haiseeki jo mädälle sillille kilsan päähän!
    Se saa pestä sieltä sisältäkin.. Se on se salaisuus jota ei suomi tussut tiedäkkään!

    T: 10000:sta suomi tussusta kärsinyt, kun ei oo rahaa mennä toiste pattayalle... =((

    Äänestä

  • suomitussu kirjoitti:

    Hyvä vitsi :D Puhdas :DDD Haiseeki jo mädälle sillille kilsan päähän!
    Se saa pestä sieltä sisältäkin.. Se on se salaisuus jota ei suomi tussut tiedäkkään!

    T: 10000:sta suomi tussusta kärsinyt, kun ei oo rahaa mennä toiste pattayalle... =((

    Joo aasialaiset naiset(maksulliset) pesevät vaginaattorinsa todellakin sisäpuoleltakin. Totta.

    Mutta tiesitkös neropattiseni sitä, että kyseistä vehjettä ei saisi pestä sisäpuolelta?
    Kas, kun moinen toiminta horjuttaa emättimen pH-tasapainoa vakavasti. Saattaapa toimenpide jo itsessään aiheuttaa kiusallisen ja haisevan tulehduksen.

    Tehkööt kehitysmaalaiset sivistymättömät moukat kuinka parhaaksi näkevät, eihän se mua haittaa, mutta onhan se ihan käsittämättömän typerää.

    Terve vagina ei haise pahalta, eikä tervettä vaginaa pestä sisältä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Puhdas mies.. kirjoitti:

Tyhmä kun olin. Toki raskaudenehkäisy oli kunnossa. Hän kertoi käyneensä testeissä Thaimaassa (joskus).

Puoli vuotta tapahtuneen jälkeen kävin testeissä ja selvisin puhtain paperein. Tilanne olisi varmasti ollut toinen, jos olisin ollut suomalainen lutkaneidin kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu