MILLAISIA MAJOITUKSIA POHJOIS-GOALTA LÖYTYISI?

guest house

Lähinnä ei hotellit kiinnosta, mutta kun muutama vuosi aikaa ja ei millään enää muista, vaikka joka puolella guest house kylttejä olikin.
Missä hinnat pyörii vrk, jos vain wc- ja suihku omalla huoneella. ja on vaikka koko 3 viikkoa samassa töllissä???
Toiseksi onko tietoa Lufthansan tarjouilu politiikasta mitään, kun ekaa kertaa kyseisellä koneella Munchenistä-Mumbaihin.

5

454

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • febingoa

      Riippuu ihan sijainnista, kaikkea mahdollista 500-2500 INR/ vrk. väliltä GH mestoissa P-Goassa.
      Itsellä 3-vk. Candolimissa 1300INR/vrk. viilattu hinta, mutta taso parhaasta päästä.
      Eli about 20e per päivä. Tsekkaa vaikka goaholidayhomes.com kautta, heitä mailia niin alkaa homma pelittämään.
      Luffella en ole tota reittiä mennyt, mutta muuten ko. lafkalla aina mukava lentää.
      Tarjoilut varmasti kunnossa.

    • gooalta

      lufthansalla tarjoilu pelasi ok. helsinki-munchen aamulla tarjoiltiin aamupala ja muchen-mumbai tarjoiltiin ruoka ja juomat oli ilmaisia.
      galanguten rannalla olohuone, makuuhuone, wc/suihku ja keittiö (jossa ainoastaan jääkappia tarvitsin) hinta 700rs/yö. olimme tässä jo toisenavuonna peräkkäin. siivosivat huoneen pyynnöstä, samoin vaihtoivat lakanat ja pyyhkeet pyynnöstä. huoneistoa voi kysellä rannalla olevasta Typsy nimisestä schakista joka on galanguten rannalla toinen mennessä gandoliimiin pän.

      • intiafani

        Osaatko yhtään kertoa mistä saisi yhteyden ko majoitukseen, koska olemme etsineet jotain juuri tällaistä ensi talveksi kuukauden ajaksi.


    • !!!!

      aparmentos huoneita voit kysellä pohjois-goalta esim. sandiltä
      osoite [email protected] tunnen avoiparin joka omistaa rannan lähellä 4 aparmentos taloa , vuokraavat itse huoneistoja. ovat luotettavia ihmisiä.
      huoneistot ovat samalla kadulla kuin sea breeze beach hotelli(tjäreborg käyttää)
      näet siitä kartalla mistä löytyy. omistaja asuu samalla kadulla.
      edullisia ja laadukkaita kämppiä hyvällä paikkaa. saat halvemmalla kun otat pidemmäksi aikaa. voit kysyä sähköpostilla hintaa eivät käytä välittäjiä enkä tiedä onko heillä käpistä netti sivuja..... kämpät menevät tuttujen kautta sana kiertäen.

    • Maailma on sun

      Me haluttiin pikkasen syrjempään hulinasta. asuttiin siellä jossain lähellä missä ne kuuluisat ja kivat iltamarkkinat ovat. Siinä lähellä oli se joku jokikin..kiva paikka ja lähellä rantaa. Ilmeisesti ei halvinta pohjois-goaa??

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maataloustuet pois

      Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.
      Maailman menoa
      278
      6323
    2. Kotihoito suomussalmella

      Mitämieltä ootte suomussalmen kotihoidosta?
      Suomussalmi
      53
      6225
    3. Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan

      Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?
      Maailman menoa
      92
      5814
    4. Kohtalokas laukaus

      IL 20.9.25 "Ihminen kuoli baarin edustalla Kajaanissa Poliisi ei epäile tapauksessa rikosta." "Kajaanin keskustassa on k
      Kajaani
      42
      5225
    5. Joko alkaa menemään tajuntaan tämä yliluonnollinen yhteys?

      Varmaan pikkuhiljaa. Muista olla kiltisti ❤️
      Ikävä
      52
      4834
    6. Työeläkkeen saamiseksi olisi tehtävä töitä

      Meillä on Suomessa iso joukko ihmisiä, joilla olisi vielä työkykyä jäljellä, mutta joilta puuttuu arjesta mielekäs tekem
      Maailman menoa
      226
      4178
    7. Sählyhallitus 2023-2025, mailat heiluvat, mutta pallo karkaa kulmaan

      Salibandy on organisoitua. Sähly on taas sitä, kun joku tuo mailat ja palloja on ehkä yksi. Sitä tämä hallituskin on: pe
      Maailman menoa
      4
      3991
    8. Mitä juuri sinulle kuuluu?

      Tänään? Rehellisesti.
      Ikävä
      151
      3686
    9. Muistattekos kun Sannan aikana suomalaisten varallisuuteen lisättiin viidennes

      Köyhät voittivat eniten mutta rikkaimmat kuitenkin köyhtyi!
      Maailman menoa
      39
      3252
    10. Joulukinkku NYT

      Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.
      Maailman menoa
      28
      3163
    Aihe