MILLAISIA MAJOITUKSIA POHJOIS-GOALTA LÖYTYISI?

guest house

Lähinnä ei hotellit kiinnosta, mutta kun muutama vuosi aikaa ja ei millään enää muista, vaikka joka puolella guest house kylttejä olikin.
Missä hinnat pyörii vrk, jos vain wc- ja suihku omalla huoneella. ja on vaikka koko 3 viikkoa samassa töllissä???
Toiseksi onko tietoa Lufthansan tarjouilu politiikasta mitään, kun ekaa kertaa kyseisellä koneella Munchenistä-Mumbaihin.

5

494

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • febingoa

      Riippuu ihan sijainnista, kaikkea mahdollista 500-2500 INR/ vrk. väliltä GH mestoissa P-Goassa.
      Itsellä 3-vk. Candolimissa 1300INR/vrk. viilattu hinta, mutta taso parhaasta päästä.
      Eli about 20e per päivä. Tsekkaa vaikka goaholidayhomes.com kautta, heitä mailia niin alkaa homma pelittämään.
      Luffella en ole tota reittiä mennyt, mutta muuten ko. lafkalla aina mukava lentää.
      Tarjoilut varmasti kunnossa.

    • gooalta

      lufthansalla tarjoilu pelasi ok. helsinki-munchen aamulla tarjoiltiin aamupala ja muchen-mumbai tarjoiltiin ruoka ja juomat oli ilmaisia.
      galanguten rannalla olohuone, makuuhuone, wc/suihku ja keittiö (jossa ainoastaan jääkappia tarvitsin) hinta 700rs/yö. olimme tässä jo toisenavuonna peräkkäin. siivosivat huoneen pyynnöstä, samoin vaihtoivat lakanat ja pyyhkeet pyynnöstä. huoneistoa voi kysellä rannalla olevasta Typsy nimisestä schakista joka on galanguten rannalla toinen mennessä gandoliimiin pän.

      • intiafani

        Osaatko yhtään kertoa mistä saisi yhteyden ko majoitukseen, koska olemme etsineet jotain juuri tällaistä ensi talveksi kuukauden ajaksi.


    • !!!!

      aparmentos huoneita voit kysellä pohjois-goalta esim. sandiltä
      osoite [email protected] tunnen avoiparin joka omistaa rannan lähellä 4 aparmentos taloa , vuokraavat itse huoneistoja. ovat luotettavia ihmisiä.
      huoneistot ovat samalla kadulla kuin sea breeze beach hotelli(tjäreborg käyttää)
      näet siitä kartalla mistä löytyy. omistaja asuu samalla kadulla.
      edullisia ja laadukkaita kämppiä hyvällä paikkaa. saat halvemmalla kun otat pidemmäksi aikaa. voit kysyä sähköpostilla hintaa eivät käytä välittäjiä enkä tiedä onko heillä käpistä netti sivuja..... kämpät menevät tuttujen kautta sana kiertäen.

    • Maailma on sun

      Me haluttiin pikkasen syrjempään hulinasta. asuttiin siellä jossain lähellä missä ne kuuluisat ja kivat iltamarkkinat ovat. Siinä lähellä oli se joku jokikin..kiva paikka ja lähellä rantaa. Ilmeisesti ei halvinta pohjois-goaa??

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yli 3 Vuotta sinä jaksoit

      ja yrititit ottaa selvää minusta. Aika hämmästyttävää. Naiselle.
      Ikävä
      92
      1536
    2. Mikä on viimeinen

      este joka vielä pitää sinut ja kaivattusi erillään?
      Ikävä
      83
      1052
    3. Näin kaivattuni viimeksi...

      ...? Se tuntui kuin... ?
      Ikävä
      67
      957
    4. Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?

      Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su
      Sinkut
      373
      945
    5. Oikea nainen

      On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t
      Sinkut
      177
      904
    6. Harmi että välimme

      Menivät niin solmuun.
      Ikävä
      94
      821
    7. Se ei silloin ollut sattumaa

      vaan tarkkaan suunniteltu juttu. 🪤
      Ikävä
      64
      623
    8. Olen pahoillani mies ihan kaikesta

      Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on
      Ikävä
      60
      612
    9. Hei sinä rakas mies.

      Milloinkaan kohdataan? Toivottavasti pian....❤️
      Ikävä
      37
      578
    10. Minä olen käyttänyt mustan magian riittejä ja taikoja aiheuttaakseni epäonnea ja pahaa joillekin

      Ne jutut on toimineet. Olen harjoittanut tätä parisenkymmentä vuotta
      Ikävä
      163
      566
    Aihe